Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sose leszek olyan szép mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose leszek olyan szép mint az a csaj akivel majdnem megcsaltak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem mondom magamat túlzottan szépnek, inkább átlagos vagyok(ugyanakkor a családom szerint nagyon szép, a barátaim szerint meg nincs baj velem).

na a lényeg a lényeg, hogy a párommal boldog párkapcsolatban éltünk, egészen addig, amíg jött az iskolába egy 9.-es lány. A barátomnak nagyon megtetszett, titkolta, hogy miket beszélgettek, ha véletlen összefutottak, és ha nem mentem iskolába, egyből a csajjal beszélgetett.

Nem akarom részletezni, olyanokat írt a csajnak hogy kiborultam.

Azóta együtt vagyunk, tiszta lappal, rá se néz más lányra, már több mint egy éve volt ez az eset, de tényleg szó szerint kicserélték a páromat, szóval még jobb is a kapcsolatunk mint valaha.(3 éve vagyunk együtt).

Ennek ellenére nem tudom túltenni magam a lányon.

Minden nap nézem a képeit, élőbe bámul, ha összefutunk, és egyszerűen nem tudom mit csináljak.

Ez a csaj OLYAN SZÉP, hogy én álmomba se tudnék felérni hozzá. Minden fiúnak bejön, tipikus álom csaj. Tudom gáz ilyet írni, de ha egy nem ilyen szép csajjal csalt volna meg érzelmileg, akkor nem borultam volna ki ennyire. Mostmár úgy érzem hogy akármelyik fiú rám néz nem vagyok szép, és úgyis találnának nálam ezerszer szebbet. Hogyan tudnék túllépni ezen? Azóta iszonyatos önbizalomhiányom van, hiába bókol a párom, hiába dicsérnek itthon úgy érzem emellett a csaj mellett egy senki vagyok.

A párom 18, a lány 16, én 19.


2015. márc. 3. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Mutass képet mindkettőtökről, és majd én megmondom ki a szebb :P Viccet félre téve sajnos beleérzek a helyzetedbe, de túl kell tenned magad rajta. Én ilyenkor mindig arra gondolok, hogy az a bizonyos másik csaj, csak megszólalásig szép, amúgy meg olyan hülye, mint a seggem :D
2015. márc. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A barátod veled szexel és nem a szép 16-évessel,-úgy,hogy tojd már le a h@lye kisebbségi érzéseidet.

Igen vannak gyönyörű nők,és akkor mi van? Te legyél különleges. Na fel a fejjel! 38/N

2015. márc. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!