Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyitott kapcsolat. Hogyan jobb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott kapcsolat. Hogyan jobb?

Figyelt kérdés

Megegyeztünk a párommal, hogy ha őszintén megbeszéljük és engedélyt kérünk. Akkor az nem megcsalás. (régóta együtt vagyunk és most az ország másik végében dolgozik, mindkettőnknek hiányzik a szex)


Szerintem 1 db, rendszeres szexpartner az ideális. Akit ki lehet ismerni, valamennyire meg is bízható és diszkrét. Szerintem.


Szerinte, minden partner csak alkalmi legyen.(nem itt-ott össze szedett akárkik, hanem előre lebeszélt, kölcsönös szimpátián alapuló egyszeri szex, mindig mással(mondjuk havi 1-2)) Ő szerinte.

Nekem ez nem igazán tetszik. Az elsők sosem jók. Kell az össze csiszolódás, hogy élvezetes legyen a dolog. És nem utolsó sorban ott vannak az esetleges fertőzések és a pletyka.


Szerintetek melyik lenne a jobb és miért?

A válasz után a korotokat és a nemeteket is írjátok ki légyszi.



2015. márc. 3. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a nyitott kapcsolat már önmagában rossz,de a kérdésre válaszolva szerintem a második lehetőség jobb lenne.Miért?Mert ha mindig más lesz a partner,úgy nagyobb eséllyel lehet kizárni,az érzelmi kötődés veszélyét.Bár ez csak az én véleményem. 17/F
2015. márc. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igazad van kérdező. Az első alakalom ritkán tökéletes, a 3.-4.-től már azért sokkal otthonosabb. Ráadásul akockázat is nagyobb egy gyakori váltásos kapcsolatban. Annak te sem örülnél, ha hazahozna vlamit a hálószobába.

Az egy partneres kapcsolatban viszont ott az érzelmi elmélyülés veszélye is, amihez erős tudat kell, hogy elkerüld.

2015. márc. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a szerintem szó túl sokszor szerepel.
2015. márc. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én ugy gondolom hogy az ön megtartóztatás a legjobb vagy ha nagyon nem birod akkor a maszturbáció az állandó szaxpartner az érzelmi kötődés kialakulása miatt nem jo a parner váltogatása pedig a a nemi betegségek miatt nem éppen a legjobb választás
2015. márc. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem értem miért jön mindenki ezzel a "rendszeresbe beleszeretünk" dumával. Speciel én most sokkal jobban szeretem a párom, hogy ilyenbe bele ment.

Elképzelhetetlenül boldog vagyok, hogy még ezt is meg tudjuk beszélni, ilyesmit is el merünk mondani egymásnak. Nem cserélném le őt.

Volt régebben mind a kettőnknek szex barátja. Neki a régi kapcsolata közben, nekem szingliként.

Ő megszakította a viszonyt, mert túl mélyre mentek érzelmileg. Tudta hol a határ és befejezte.(gondolom ezért szavaz a változó partnerekre inkább) Én olyat választottam, aki nem mozgat meg annyira, csak a szex terén.

Szeretnék élni a lehetőséggel amit kaptunk egymástól, de nem akarom, hogy hírem menjen a városban(én vagyok a nő). Neki ez már másabb.

2015. márc. 6. 01:19
 6/7 ifritandris válasza:

Nem véletlenül jönnek sokan ezzel az érzelmi kötődéssel.. Érdemes elgondolkodni,rajta. Mindenképpen az állandó partnert javasolnám,ha mindenképpen ragaszkodsz kettős kapcsolathoz, és nem jó az önkielégítés. Én valószínűleg nem engedném meg a nyitottságot. És ez azért van, mert találkozásnál nem tudnék úgy nézni a partneremre, mint normális esetben. Szeretkezzünk? Mikor tegnapelőtt mással hempergett? És nagyon is fennáll az érzelmi kötődés veszélye, számtalan esetben megtörtént már... Azt írod, hogy szereted a partnered.. De nem CSAK rólad van szó.. A partnerednek is lehet érzelmi kötődése, a szeretőnek is... És benned is megváltozhat valami, oktalanság kézzel-lábbal tiltakozni ez ellen; hogy veled nem történhet meg. Nem tudom, mennyi idős vagy, de érdemes lenne ésszel is mérlegelni a dolgokat, és ilyenbe nem beleugrani...

Most le lehet pontozni nyugodtan, mert válaszoltam a kérdésre, de nem pont azt írtam, amit olvasni szerettél volna. :) 41/F

2015. márc. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Big13 válasza:

Ez mindenkinek az egyéni beállítottságán múlik!

Van aki egy női kép megnézése után már válni akar, van aki meg bírja a lazaságot.

Egy a lényeg nem kell mindent az orrára kötni a párodnak.

De nem árt ha néha csepegtetsz is valamit.

Viszont is ezt fogod kapni.

Ha van aki szívesen veszi ha leápolod ne habozz, mert nem fogja még egyszer kérni.

És soha nem bízz senkiben. Mindig ott van az a kisördög aki dugni viszi a csajodat vagy pasidat csak meg kell találni.

Védekezni kell és akkor nincs baj.

A pletyka meg jó dolog, arra jön a többi sexre éhes és váró alany!


Jó dugást!


45 férfi Budapest

2015. márc. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!