Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítás után jobb egy új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után jobb egy új kapcsolat vagy inkább egyedüllét a jobb? L/20

Figyelt kérdés
2 év után szakítottunk a barátommal és nagyon szerelmi bánatom van, még ugyanúgy szeretem. Van egy fiú aki járni akar velem és nem tudom mit tegyek, hogy jobb lenne e ha vele lennék vagy inkább bulizzak most meg ilyesmi? Hogy könnyebb a felejtés? Viszont ez a srác már régebben is járni akart velem, de nem tudtam beleszeretni, nem vonzódom hozzá egyáltalán.

2014. dec. 7. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezt te tudod.

De ha nem vonzódsz hozzá, nem értem, miért dilemmázol, hogy járj-e vele.

2014. dec. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hogy hátha mégis beleszeretnék, meg jobb kedvem lenne ha van mellettem valaki.
2014. dec. 7. 17:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tanácsos rögtön beleugrani egy másik kapcsolatba,most inkább pihenésre és bulizásra lenne szükséged szerintem.Pláne,ha nem is vonzódsz az új jelentkezőhöz.
2014. dec. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vonzódsz hozzá egyáltalán, nem tudod szeretni, nem is kell. Ott a válasz. Nem kötelező engedni annak, akinek tetszel, ez nyilvánvaló. Ha lesz valaki újra, aki felkelti az érdeklődésed, kezdj el Vele találkozni :)
2014. dec. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Kivéve ha azért van vége, mert beleszerettél egy másik - jobb - emberbe.
2014. dec. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Embere válogatja kinek mivel könnyebb a felejtés, de ha nem vondzódsz az új sráchoz akkor az nem hinném, hogy jó döntés lenne!
2014. dec. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát ezzel a sráccal semmiképp!

Amíg nincs más , nem akad más aki vonzó lenne számodra , addig szórakozz, menj bevásárolni, hullahoppkarikázz, és tartsd nyitva közben a szemed.

Nincsenek szabályok, hogy várni kell vagy nem.


Van egy lány-barátom, aki asszem 5 vagy 6 éves kapcsolat után 4 nappal később jött össze valakivel, aztán évek óta együtt vannak. Változó!

2014. dec. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 To7ka ***** válasza:
61%

Ezt nagyon fura egy 20 éves lánytól olvasni. Nem gonoszkodás, de csak okosabb vagy ennél... Most ha nem szereted a srácot, csak azért, hogy hátha megkedveled míg vele vagy, felszeded búfelejtős pasinak, és gyakorlatilag kihasználod?:/ Ez nagyon fura feltételezés, természetesen, hogy inkább járj el szórakozni.


Plusz bele lehet zakkanni, hogy egy új pasival átélsz folyton dolgokat, mint előző barátoddal, de vele sokkal jobb volt, és állandóan rá gondolsz. Míg ha új szingli életet kezdesz, egész más irányba viheted energiád. Átmenetileg ellenben jobb érzés lehet az új kapcsolat, de határozottan nem segít, és nem korrekt a sráccal... És ha van önértékelésed, illene magadat is szarul érezned miatta, ami nem hiszem, hogy jelenleg a célod.

Bulik!:) Élvezd ki, ismerj meg új srácokat, és akit újra megtudsz szeretni az egyéniségéért, és nem azért, mert olyan mint az exed, akkor hajrá!;)

2014. dec. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem, ne tervezz előre az nem jó, nem mindig jön be. Majd úgyis érzed.

Viszont, ha nem vonz a másik akkor inkább hagyjad, mert ne kelts benne hiú ábrándokat, ez nem lenne fair vele szemben.

Inkább, ami tiszta is mond meg neki, hogy jól érzed magad vele, de semmi több nem lehet. Ne akarj játszani vele.

És ne csak magadra gondolj ilyenkor, nézd azt is, hogy megbántanád-e a másikat vagy sem.


Könnyebb, ha lekötöd valamivel magad, ne agyalj, és élvezd az életet, persze ésszel.


N

2014. dec. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem szintén vége lett a kapcsolatomnak már 7 hónapja ... azóta ismerkedtem,és ami a legfontosabb Erősebb lettem , Önerőből. Nem kellett senki,h segítsen enyhíteni a fájdalmamon,megtanultam egyedül is boldognak lenni,nem mástól függni.

Te is legyél erős, szedd össze magad a saját erődből építkezz.és azután képes leszel egy jó párkapcsolatot létesíteni.

2014. dec. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!