Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csalja meg manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalja meg manapság egyre több nő a férjét/párját?

Figyelt kérdés
A kérdés nem provokáció,de egyre több nő csalja meg a párját.Ne gyertek azzal,hogy réen is így volt,csak nem derült ki.Nem nem így volt!Manapság egyre több nő megcsalja a párját,a környezetembe is ezt látom és hallom vissza,nem csak ebből indulok ki,de tudományosan is alátámasztották,hogy egyre több a hűtlen nő.Vajon miért?
2015. márc. 4. 07:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
De pedig így volt, csak te buta vagy.
2015. márc. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

De, régen is így volt, csak 2 különbség van:

1: sokkal nagyobb volt a büntetés, nem merték annyira,

2: nem kapott ekkora nyilvánosságot.

2015. márc. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
A 75 éves nagyim szerint régen is így volt, csak akkor akkor még ment diszkrétben, hol a pajtában, hol itt-ott :)tehát ebben semmi új nincs, csak nem volt szokás ez miatt válni.
2015. márc. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Andizsuzsi ***** válasza:
75%

"de tudományosan is alátámasztották"


Linkelnéd annak a tudományos kutatásnak a címét, ami ezzel foglalkozott?

2015. márc. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Abszolút téves a feltevésed.


1. régen is ugyanennyi hűtlen ember volt, csak óvatosabbak voltak, és nagyobb szégyenérzettel/büntetéssel járt, ha kiderült.


2. azért mert a te környezetedben minden 2. nő csalja a férjét/párját, érdekes módon, nekem 1 barátnőm sem csalja a vőlegényét/férjét, tehát az én környezetemben nem mondható el, hogy általános jelenség lenne a hűtlenség.


3. tudományosan alátámasztották? Mégis mutass egy forrást, hogy ezt honnan szedted.

2015. márc. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Melyik tudomány foglalkozik a megcsalással?
2015. márc. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Pedig kenytelenek vagyunk azzal jonni hogy de, regen is igy volt. Ha van olyan idosebb rokonod, aki nem lett karot nyelt, frusztralt venember/venasszony oreg korara, es megorizte az eletvidamsagat, akkor meselhet neked olyan sztorikat, hogy a fuled ketteall tole :)


Az emberek nem valtoznak.

2015. márc. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Nekem az a véleményem, hogy manapság ebben a modern világban egyre több kapcsolat megy szét, hála az internetnek, okostelefonnak, meg ezeknek a hülyeségeknek. Nyilván régen is megcsalták egymást a házastársak, nagyszüleim sem voltak szentek például. De régen nem volt annyi lehetőség az ismerkedésre, mint most. Chat, közösségi oldal, meg pl. viszony.hu oldal... azért ez durva. Már weboldala van annak is, ha meg akarod csalni a párodat. Szóval.... ez gáz. Szerintem. 32/N
2015. márc. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mutasd már meg azt a tudományosan alátámasztott tézist. :D
2015. márc. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szeretnék beállni a sorba, szerintem sincs több megcsalás, csak ma már nem olyan diszkréten csinálják.

Nem egy olyat tudok, h kerek perec megmondta a férjének, hogy ez van, ha nem tetszik elmehetsz(persze a közös hitel meg a gyerektartás visszatartotta)

Szal a férj otthon ül, az asszony meg péntek/szombat este kefél jobbra-balra.

Régen ez nem fért volna bele, a férje megverte volna.

Második körben az apja/anyja verte volna meg aztán még a falu is leköpte volna.

Ma már nincs ilyen.

Nekem is nagyapám mesélte, hogy volt a faluban egy ember, esténként elment otthonról a kocsmába aztán ott vagánykodott, hogy ilyen szerető meg olyan szerető, meg neki kussol az asszony meg bla bla.

Csak arra nem gondolt, hogy még ő a kocsmában veri magát addig az asszony otthon a szeretőivel hetyeg, akik a kertek alatt mentek be hozzá.

Vagy nem egyszer voltam tanúja öregek veszekedésének, ott aztán kiteregettek mindent és mivel olyan vörös volt a fejük vagy épp fal fehér gondolom volt benne igazság.

Személyes kedvencem az volt mikor az egyik öreg le "bányászqurvázta" a másikat.

Kérdeztem mamát, hogy az meg mi?

Erre a válasz:

Hát, mi-mi, az, hogy ő hordta az ebédet a bányára aztán húzgálták jobbra-balra, ő maga se tudja, hogy néha hányan voltak rajta!:D

Szal ebből is kiderült számomra, hogy nem csak a megcsalás, de már akkor is létezett a több pasival csinálom felállás is, szal nem csak egyetemista lányok kiváltsága.

2015. márc. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!