Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre bizonytalanabb vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre bizonytalanabb vagyok. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja ismerkedem egy nálam pár évvel idősebb fiúval aki az elején nagyon tetszett de már elég bizonytalan vagyok. Mert amikor találkoztunk akkor mindig én beszéltem, Ő alig. Azt mondta azért mert izgult. Ez elején ez még annyira nem is zavart de később már igen, úgy érzem nem találjuk meg a közös hangot. Ő az a bulizósabb típus, az iszik és cigizik. Én inkább az aki este inkább otthon marad egy jó könyvel. Amikor pedig együtt sétáltunk akkor is láttam hogy eléggé megbámult más lányokat ami elég rosszul is esett. Van amikor elég sokáig nem keres, lehet hogy nem is beszélnénk ha én nem keresem. Erre tegnap megkérdezi hogy ha úgy alakulva akkor járnék e vele. Erre azt írtam neki hogy lehet.

Eléggé bizonytalan vagyok. Nektek mi a véleményetek?


2015. márc. 4. 08:58
 1/2 anonim ***** válasza:
nem vagytok egymáshoz valók
2015. márc. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem ő a Te embered. Hagyd
2015. márc. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!