Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar, ha nőnapra semmit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, ha nőnapra semmit nem kapsz a párodtól?

Figyelt kérdés

2015. márc. 4. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Nem

19/f

2015. márc. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez egy munkásmozgalmi esemény, és nem családi. Nézz utána.
2015. márc. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én párom azt se tudja, mikor van nőnap :D Egyáltalán nem várom el, hogy megajándékozzon/meglepjen ilyenkor.

20L

2015. márc. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert nincs párom!
2015. márc. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem,mert nem egy adott napon szeretnek no lenni melete es nem adott napokon szeretni.
2015. márc. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem. sőt. :D
2015. márc. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy "boldog nőnapot" és egy puszi tenne a legboldogabbá. :D De valószínűleg azt sem tudja mikor van nőnap.. :) De sebaj.


18L

2015. márc. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem, mert ez is egy ugyanolyan nap, mint a többi, csak ráhúzták, hogy "ünnep", azt jól lehúzzák az embereket. Mikor egész évben ugyanúgy lehet szeretni és kimutatni a másik iránt, mit érzel. Szerintem felesleges, de mindenki azt csinál, ami jól esik neki, mi a Párommal nem tarjuk ezt sem "ünnepnek". Szeretjük egymást és egymásnak vagyunk az élettől ajándék. Nekem az is jó, ha hozzá bújhatok és láthatom mikor felkel azt az aranyos arcát. Ez sokkal több és jobb, mint bármi más.


N

2015. márc. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!