Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akarnál a párodtól gyereket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarnál a párodtól gyereket, ha tudnád róla, halálos beteg?

Figyelt kérdés

Tudom ez soktényezős kérdés, először is hogy mióta ismered, mennyire szereted, anyagi helyzet, stb...

Ezekre most ne térjünk ki, csak kíváncsi lennék ti hogyan élnétek ezt meg, ha ilyen helyzetbe lennétek


2014. nov. 4. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Én pont a sok tényező miatt nem tudnék erre "jól" válaszolni.
2014. nov. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom beleképzelni magam a helyzetbe.
2014. nov. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Következő kapcsolatba továbbvinni egy gyereket így, fura. Még ha házasok lennétek, akkor jobban meg tudná érteni a következő párod.
2014. nov. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Ha egyéb külső tényezőtől (anyagiak, kapcsolat, mennyi idő, stb.) elvonatkoztatunk, akkor is egy nagyon nehéz és sokértelmű döntés lehetne. Egyrészt ha életed szerelmének tartod benned lehet, hogy szeretnéd a gyermekét. Ugyanakkor vissza is tántoríthat, hogy a gyerek apa nélkül nőjön fel? És hát egyedülálló anyaként nem egyszerű, ráadásul jöhet idővel más szerelem is.


Ha viszont a beteg fél a nő, akkor nem.

2014. nov. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
100%

Persze,még megnehezíteném az utolsó napjait,hogy utána egyedül maradjak a gyerekkel.

Nem,nem vagyok hülye.

2014. nov. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyi ideje van hátra.


Ha 20 év, akkor esetleg. Ha 1-2 hónap vagy év, akkor nem. A gyereknek apára/anyára van szüksége.

2014. nov. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. Megadnám azt az örömöt, hogy apa legyen és boldogan haljon meg.
2014. nov. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!