Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felhomályosítana valaki kérem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhomályosítana valaki kérem?

Figyelt kérdés

Minden, magát öntudatosnak és érettnek mondó lány meg nő állandóan csak azt hangoztatja, hogy ők csakis egy komoly és érett gondolkodású férfival hajlandóak összejönni. Oké, ez eddig rendben van, igényei lehetnek bárkinek. Csupán az szúrja a szemem, hogy akkor miért, szinte kivétel nélkül mindegyik egy buta, idegesítő, feltűnési viszketegséges, olcsó tirpákkal jár, akikben kb. annyi egyéniség van, mint egy kavicsban a sóderhegyen, arról nem is beszélve, hogy sokuk úgy kezeli a nőket, mint egy kutyát.

Nem értem, de komolyan. Lehet, hogy a sok évnyi füstölés elvitte a valóság érzékelésének a képességét az amúgy is zavaros beltartalmú fejemből, de én ezt tapasztalom, meg a környezetemben még jó néhányan rajtam kívül, akik azért nálam világlátottabb emberek. Sok nőt megkérdeztem (igazából ötöt-hatot), akik a fent említett kulturálatlan sudribunkókkal járnak, hogy mi a komoly bennük, hát értelmes válaszból nem sokat kaptam, sőt így visszagondolva lényegében egy darabot se, a válasz kb. általában ennyi volt "mert olyan cuki és helyes és kedves és édes". A hab az ominózus torta tetején pedig az, hogy miután dobja őket egy ilyen férfinak alig nevezhető képződmény, máris patakzik a könny az összes szeméből, hogy miért történt ez, holott már az első pillanatban látniuk kellett volna, hogy ezek bizony címeres nagy parasztok, de ennek ellenére összejönnek velük, hagyják, hogy kínozzák őket és a végén értetlenkedve pityeregnek, hogy ez történt velük.


2015. márc. 4. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát van ilyen, de azért nem mindegyik.

A nő alatt tapasztalatlan punettikat értesz, vagy érett személyiséget? Csak olyan nőket kérdeztél, akik surdibumbinyókkal voltak? Ugyanazok állították magukról hogy öntudatosak? A szerelem vak? Tudományosan szokás párt választani? A szerelem tervezhető?

2015. márc. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, ezt én sem értem. Ennyit az "érett" gondolkodású lányokról. Elhomályosítja őket a rózsaszín köd, rá sem jönnek, hogy nem a jó úton járnak. De nem baj, az ilyen emberek fogják kapni az élettől a legnagyobb pofonokat. Az meg már megint más, mikor normális indokokat keresnél, de egy-két szavas választ tudnak csak produkálni, aminek a fele sem igaz. Csak biztosan valami féle megnyugvást éreznek, mert azt hiszik ezzel mindent megmagyaráztak. Jobbnak hiszik magukkal elhitetni, hogy így van. Ilyen az élet. 15/L
2015. márc. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert sok ember kapcsolatfüggő, és beleesnek abba a hibába, ha nincs ló, jó a szamár is. Választják az egyszerűbb és gyorsabb utat, csak legyen mellettük valaki. Én jól bírom, hogy várjam azt, akivel valóban passzolunk, szóval nem is értem. :D

L

2015. márc. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Talan mert rossz korokben mozogsz?


Erdekes az en kornyezetemben normalis emberek vannak normalis parkapcsolatban. Mondjuk en meg is valogatom az ismerettsegi koromet...


A kerdesedre pedig nem tudom a pontos valaszt, mert en nem vagyok ilyen es az meg nem erdekel, hogy mas mit csinal, nem is gondolkodok rajta.

2015. márc. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mindkét nem részéről tapasztalható a jelenség, melyet azzal magyarázok, hogy ritka az értelmes példány. Aki ilyet keres, lehet, hogy a környezetében éppen az tűnik a legnormálisabbnak, akit épp kifogott. Legalábbis vele értik meg jól egymást, mondhatni egy szinten vannak. Persze az is előfordul, hogy nem elég jó emberismerő, vagy nincs tisztában saját magával. De egy magát valamire is tartó ember az ilyeneket nagy ívben elkerüli.
2015. márc. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te egyáltalán nem értesz a nőkhöz.
2015. márc. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!