Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan kerem tole?

Figyelt kérdés

En nem cigizek! A baratom, mikor megismerkedtunk, nem gyujtott ra. Nem is ereztem rajta. Bar az elejen tavkacsolatban eltunk, o kulfoldon dolgozott es csak kethavonta talalkoztunk 10-12 napra. Nos ezalatt nem dohanyzott, sot mikor eloszor talalkoztunk sem. Aztan most kibujt a szog a zsakbol, most, hogy mar nem kell udvarolni, nem kell (szerinte) mar megfelelni... "Jaa, hat en mindig is dohanyoztam!"

Nem tudom elviselni a baratomtol, rosszul vagyok a szagatol is. Ha nincs itthon nem erdekel, vagy ha nem vagyunk egyutt. De igazam van, ha azt kerem tole, hogy mellettem ne gyujtson ra?? Mert o azt mondja, ne akarjam megvaltoztatni, mikor en ugy jottem vele ossze, hogy "nem cigizik". Lehet, hogy nektek ez nem akkora problema, de nekem igen. Nos? Jogosan kerem tole, hogy ne tegye mikor egyutt vagyunk?


Ja es nem kellenek a negativ kommentek, hogy hagyjam ott meg mit hisztizek. Nekem ez fontos, de ot is szeretem, ezert keresem amegoldast.



2015. márc. 3. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én dohányzom,barátom nem.Így ismert meg,tehát nem szabja meg mikor cigizzek,szép lenne.Lakásban amúgy se gyújtok rá.Nem fogja érdekelni mit mondasz ,ha dohányzik.Keress olyat aki nem csinálja.
2015. márc. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs gond azzal hogy ezt kéred. Nekem is baj lenne ez. Ha te nem bírod a cigi szagát, stb akkor neki ezt megkéne értenie
2015. márc. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia:) szerintem az teljesen normális ha megkéred, hogy mivel rosszul vagy a szagtól ezért ne gyujtson rá. Ha szeret téged akkor megérti es nem fog a közeledbe cigizni!..

És mielőtt bárki megkérdezné tapasztalatból beszélek..hiszen ugyan ebben a helyzetben vagyok..:)

2015. márc. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát felőlem rágyújthatna, de utána mosson fogat egyből.

amúgy valamennyire jogosan kéred, ha azt hitted nem is dohányzik amikor összejöttél vele, és ez kizáró ok.

másrészről az ő döntése hogy hogyan mérgezi magát meg mivel.

nálam kizáró ok lenne. nem kellene olyan aki ennyire igénytelen magára, és szándékosan mérgezi a testét. nem túl okos dolog. így ki is dobnám.

2015. márc. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérheted, hogy ne cigizzen melletted. Ha csak az a kérés, hogy míg együtt vagytok ne cigizzen az jogos, hiszen nem dohányzóként ismerted meg. Neki pedig illene ezt megtenni, ha már nem mondta az elején, hogy dohányzik (meg amúgy is jólesne Neked gondolom).

Ugyanakkor gondolkodj el rajta, hogy fogtok esetleg egy nyaralásra elmenni, vagy 24-48 órát együtt tölteni így.


Nálunk a párom cigizik. Mivel nehezen viselem ezért csak az erkélyen, télen a fürdőszobában nyitott kisablak mellett. Aztán mikor beszélgetünk nyitva hagyja az ajtót, esetleg bejön a szobába és ott is maradna.. utcán ha megyünk egymás mellett akkor nem zavar, de ha neked az is rossz akkor elég nehezen tudom elképzelni, hogy hosszú távon működhet a kapcsolat.

2015. márc. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!