Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsot adni? Komoly dologról van szó. Részletek lent.

Figyelt kérdés

Munkahelyemen karácsonyi céges bulin megismertem egy lányt. Utóbbi időben beszélgettünk ha alkalom adódott rá. Másik területen és másik épületben dolgozik. Ritkán találkozunk. Mindig kedves voltam és nagyon jókat beszélgettünk az utóbbi időben. Ma megkérdeztem tőle, hogy volna-e kedve találkozni munkaidőn kívül. Természetesen szépen, illedelmesen, de határozottan. Így most már tudja, hogy Én többet szeretnék. Határozott választ nem kaptam. Kicsit zavarban volt, Ő is és Én is. Úgy váltunk el, hogy akkor majd ezt megbeszéljük.

Szerintetek várjak 1-2 napot, hagyjak időt feldolgozni ezt a dolgot? Főként lányok válaszát várom. Fontos és komoly válaszokat várok.

Köszönöm.


2015. márc. 4. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azon a véleményen voltam mindig is, hogy ha az illető akar valamit, akkor ott helyben tudja a választ az ilyen kérdésekre. Aki nem tud határozott választ adni arra, van-e kedve hozzá, annak valójában nincs, csak nem akar megbántani.
2015. márc. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én azt gondolom, hogy eddig nem biztos, hogy tudja, hogy Én többet szeretnék. Nem tudott mit reagálni rá.
2015. márc. 4. 18:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Adj egy kis időt neki (pár napot), hadd gondolkodjon.
2015. márc. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!