Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fontos! Hogyan tudnék kitörni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Hogyan tudnék kitörni ebből a helyzetből? Adjatok valami tanácsot, részletek lent

Figyelt kérdés
Kb fél éve vagyok együtt a barátommal. Nagy problémáink sosem voltak, jól kijövünk, szeretjük egymást. Viszont a helyzetünk nem egyszerű. Nagyon sokat dolgozik, heti kb 2 napot tudunk max együtt tölteni és egy nap nem sokat tudunk beszélni. Igyekszik a lehető legtöbb időt velem foglalkozni, én nem akarok önző lenni és hagyom, hogy azért ha úgy jön ki barátokkal is tudjon lenni, de ettőlmég nagyon kevés az együtt töltött idő. Fogalmam sincs, hogy mit csináljak, szeretem őt és tudom, hogy ő is engem, viszont nem tudom, hogy meddig bírom ezt így. Jelenleg összeköltözni nem tudunk, az egyetlen megoldás kb az lenne, ha szakítanánk és úgy akkor nem kéne az időhiány miatt szenvednem, viszont őt nem szeretném elveszíteni. Sokáig próbáltam alkalmazkodni a helyzethez és nagyjából hozzászoktam, de egyre inkább azt érzem, hogy nem jó ez így. Kérlek adjatok valami tanácsot, várjak, hátha idővel jobb lesz, vagy mit tehetnék? :/ 21/L

2015. febr. 19. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit és meddig dolgozik a párod? Nem tudsz néha elé menni,hogy csak a picit is lásd?
2015. febr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elsősorban beszélj a barátoddal. Ha neki is fontos, hogy több időt töltsetek együtt, akkor meg fogja oldani.
2015. febr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A fő baj, hogy éjszakás. Mire felkelek ő már alszik. Mikor én jobban ráérek akkor már dolgozik. És tényleg nagyon sokat. Nem lehet megoldani azt, hogy hétköznap együtt legyünk, max ha nem alszik csak keveset de azt meg nem várom el tőle mert nagyon leterheli a munka.
2015. febr. 19. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!