Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem azzal a fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem azzal a fiúval akit 2éve szeretek?!

Figyelt kérdés
Nagyon örülök. Pénteken találkoztunk először. Nagyon kedves. Imádom. De állandóan csókolózni akar. Nekem túl gyors így. Nemtudom hogy mondjam meg neki hogy nekem túl gyors. Hisz csak most jöttünk össze. : S Mit tegyek?
2010. febr. 14. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
a csókolózás nem gááz,örülj h csak csókolózni akar most még,azzal szerintem nincsen semmi gond...de ha te úgy érzed h ez neked gyors,finoman közöld vele h kicsit lassítson,de ez nem szokott tetszeni a fiúknak
2010. febr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mond meg neki h neked ez gyors...
2010. febr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de akkor bedurcázik...:S ismerem...mást fog keresni helyettem...
2010. febr. 14. 14:33
 4/8 anonim ***** válasza:
most akkor akarod őt vagy nem?ha ezt nem tudod eldönteni,akkor bújj vissza a babaházba!!
2010. febr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akarom. de nekem túl gyors ez. nem vagyok olyan aki könnyen adja magát. aki ezt nem érti sajnálom
2010. febr. 14. 14:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát,ha nekem valaki 2 éven át tetszene és azt mondaná,h járjunk meg minden,akkor én borzasztóan örülnék,hogy mindig csókólózni akar velem,hisz erre vártam már 2 éve ( de azt tegyük hozzá,hogy én imádok csókolózni :D)
2010. febr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Dugd a nyelved a torkába, és hajráá :P 1x vagy fiatal :)

Én is imádok csókolózni, kb mindig azt csinálnám, ráadásul én lány vagyok ! :P Szóval.. ne csodálkozz :D

Am hány éves vagy?:)

2010. febr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
15 ő 16
2010. febr. 14. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!