Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátaival találkozunk, ilyeneket mond, miért?

Figyelt kérdés

A barátommal ha elmegyünk a haverjáékhoz (van egy 1éves gyerekük, ezért maradt együtt a lánnyal, mert összeköti őket egy hitel is, szóval a pasi nem igazán szereti csajt, inkább csak kiszolgálja őt a lány), elkezdenek beszélgetni és simán jönnek olyan mondatok hogy "majd elmegyünk vele csajozni/megmutatjuk neki a prostikat" stb. gondolom el tudjátok képzelni,ami valahogy rosszul érint... Ilyenkor azért eléggé elvesz a jókedvemből és elcs*szi az estét, majd csodálkozva kérdezi hogy mi a baj?! Olyankor én is háttérbe szorulok eléggé és átveszi a haver viselkedését (amilyen ő a barátnőjével). Szóval lekezelőnek érzem, hogy így beszél a dolgokról, hogy a "nőknek kuss van, ő meg csajozhat a haverral". Máskor meg normális, nagyon édes, a szüleink előtt is felvállal, sőt tervezi a közös jövőt stb. csak ilyenkor van más üzemmód. Megemlítettem neki, azt mondta, hogy nem is ilyen. De egyszer amikor másodszor hallottam ezt a szöveget megemlítettem neki, hogy ebben az esetben nem biztos hogy lesz kivel terveznie a jövőt és megkérdezte hogy "mi rosszat mondtam?"

Tanács hogy mit tegyek?


2015. márc. 4. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Elsőnek egy pl: írok neked. A bátyámnak ugyan ilyen haverja van. a bátyámat annyira be tudta fűzni hogy,tényleg megcsalta a mostani feleségét. Engem is mártott volna bele ebbe a játékba csak nekem mivel barátnőm van és nagyon szeretem meg terhes is tőlem én ki zavartam a lakásunkból. Hála Istenek a bátyám észhez tért a tanácsomból.

Neked is ezt tudom tanácsolni



-Választásra kell a barátodat terelni. Vagy a Hím Ringyós barátját válasza aki talán AIDS-be is vezetheti, vagy Veled akivel nagyon szép jövőt és családot lehet alapítani.

2015. márc. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21/F
2015. márc. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Gratulálok nektek a babához! :)


Szóval akkor érted, hogy zavar, hogy a pasi oké engedje meg magának, az az ő dolga, nem az én kapcsolatom, de ne biztassa a másikat ilyenre meg ragassza át ezt, akiknek amúgy normális tényleg a kapcsolatuk.

Amúgy mi is 21évesek vagyunk.

2015. márc. 4. 22:55
 4/4 anonim ***** válasza:
jaj a kis pisisovodások elmennek kur..vázni nagyszerű ehehehehehhhe beötöttem a könyököm
2015. márc. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!