Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kéne akkor? Nem akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne akkor? Nem akarnak barátkozni. Baj hogy próbáltam?

Figyelt kérdés

A barátom baráti társasága úgy néz ki hogy 4en vannak. 3 haverja van. Abból kettő a munkatársa is (pl. A és B), szóval az a kettő is ismeri egymást. A harmadik (pl. C) csak az egyiket ismeri(A-t). Szóval váltogatva járunk velük össze. (A B és mi vagy C és mi)

Nekik is van barátnőjük, 2nek gyakran változik (A és B). Én és C barátnője vagyunk az állandók. A másik kettővel szeretnék barátkozni, pl eljárni, hogy legyünk jóba mi is de nem lehet. Egyszerűen hiába, nem is akarnak beszélgetni akkor se ha társaságban vagyunk, a fiúk beszélnek olyankor. Próbáltam bevonni őket 2-3x, mert én sokmindent tudok már, segíteni akartam, kérdeztem, kedves voltam de semmi. Ez a két lány nem akar semmit se, de mindig megy a rinya hogy unatkoznak...

C barátnőjével viszonylag jóban vagyok szoktunk beszélgetni , de sajnos pletykás így neki nem sok mindent lehet mondani mert pár nap és vissza is jut hozzám kicsit kiszínezve. Na meg velük nem találkozunk amikor ott a másik két lány.

A fiúk meg mindig mondják hogy barátkozzunk... ők nem is nyitnak, semmi szia stb. facebookon próbáltam egyszer beszélni velük, de ilyen odabiggyesztett válasz és ennyi. Így persze nekem se hű de jó a dolog, de a fiúk meg nem nagyon lépnek.


2015. márc. 4. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak nekem tűnik úgy, mintha ez a kérdés egy matematikai feladat lenne? Ja, és gráffal kell megoldani? o.O
2015. márc. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, műszakis lány vagyok :D amúgy nem akartam neveket írni, ezért gondoltam egyszerűbb betűkkel elmagyarázni, hogy ki kivel van.
2015. márc. 4. 22:40
 3/6 anonim válasza:
Ha nem akarnak barátkozni akkor nem kell. Miért lenne neked létfontosságú barátkozni velük?
2015. márc. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam lehetnénk mi is jóba, lehetne beszélgetni, ha már találkozunk, ne csak a telefonjukat nyomkodják az asztalnál ülve és morogjanak hogy unatkoznak. A fiúkkal szoktam beszélgetni, de olyankor meg úgy néznek rám mint valami ufóra oO.
2015. márc. 4. 22:45
 5/6 anonim válasza:
Akkor szerintem hagyd őket békén, ha ellenszenves vagy nekik és jobban szeretik a telefonjukat, mint társaságot, akkor legyenek vele boldogok.
2015. márc. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
rajzold le a gráfot, és az átlók összegéből kell kiindulni
2015. márc. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!