Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy periódus, amikor minden nap beszéltek a barátotokkal. Ekkor mennyi az az idő, ami után már nem érdemes vele foglalkozni?

Figyelt kérdés

Mindennap keresett titeket, ti is kerestétek őt. Aztán egyszer csak elkezd hanyagolni. Most gondoltam, hogy akkor pár napig nem keresem. Hány nap után nem érdemes vele foglalkozni? 2-3-4-5? Ha nincsen rá különösebb indoka, hogy ne keressen. (Volt, aki két-három hétre eltűnt, majd ismét megjelent. Kiderült, hogy közben beújított valakit, de mégsem jöttek össze, úgyhogy visszajött hozzám, nem akarok még egyszer így járni.)

Ti meddig lennétek türelmesek?

(Én is keresem, de amikor válaszra sem méltat...)



2015. márc. 4. 22:37
 1/3 A kérdező kommentje:

A vastagbetűsből kimaradt:

Van egy periódus, amikor minden nap beszéltek a barátotokkal, utána elkezd hanyagolni. Ekkor mennyi az az idő, ami után már nem érdemes vele foglalkozni?

2015. márc. 4. 22:41
 2/3 anonim válasza:
Hát,ez tőled függ hogy mennyire bízol benne és egyáltalán mennyire szereted... De az alapján hogy egyszer ezt már eljátszotta én egy kicsit átgondolnám, hogy tényleg jó e ez így. Hány éves vagy egyébként?
2015. márc. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
20 vagyok. Nem ő volt az, aki lelépett két-három hétre. Ezt kb háromszor bejátszotta és kiderült, hogy volt is valaki még a képben csak nem jött össze neki. Nem akarok még egyszer így járni. Három-négy nap szerintem még oké lehet, hogy nem beszélek valakivel, de négy nap már nagyon a határ. Mert akinek fontos vagy az keres és tényleg keres.
2015. márc. 7. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!