Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok az expasitok egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok az expasitok egyik haverjával?

Figyelt kérdés

Sokat lógnak együtt,egy suliba is járunk.. A pasival am 1 hónapig voltam, és nem volt semmi komoly:)(hálistennek:D)

és.. sokat lógnak együtt, többek közt ezáltal ismertem meg tavaly ősszel ezt a fiút is :) De mostanság észrevettem hogy nagyon mosolyog amikor meglát, és feltünően sok idő amíg elmegy mellettem és néz. Párszor váltunk 1-2 szót, de nekem ez nem elég,kell az a pasi :D Annyira megőrjít benne valami hogy az valami csúcs :P

Kérdés: Hogyan tovább? Nem szeretném ha elhalásznák előlem :S :)


2010. febr. 14. 15:01
 1/10 A kérdező kommentje:
18/L vagyok :)
2010. febr. 14. 15:02
 2/10 anonim ***** válasza:
Első ránézésre az ember azt mondja rá, hogy ejnye-bejnye, milyen dolog ez, kicsit sem etikus és stb. Bla-bla-bla. Szerintem amikor jön a l'amour akkor tök mindegy, hogy kiről van szó, hogy ismerted meg, milyen kapcsolatban van bárkiddel is. :D [Kivéve persze, ha van barátnője!] Szóval szerintem csak hajrá. ;)
2010. febr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én járnék vele.;)
2010. febr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nincs barátnője :))
2010. febr. 27. 11:37
 5/10 anonim ***** válasza:

én is összejöttem, az expasim havewrjával bár én 9hónapőot voltam együtt vele csak sajnos összevesztünk vele :S és nagyon haragudtak amiért összejöttem azzal a sráccal de mára már jóba vannak szerencsére de ma már nem is járunkXD

szal vigyázz gondold meg jól

2010. febr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Beviz Elek ***** válasza:

Én az öcsém volt barátnőjével jártam egy hónapot. Persze, öcsémmel megbeszéltük, hogy nem para. Sőt... Ő mondta, hogy kezdjek ki vele, mert szeretne valami indokot, hogy szakíthasson vele. A lány nem tudta, hogy öcsém nem szereti. Őt nem zavarta, hogy "családban maradt"

Szerintem ne érdekeljen. Lehet ők is csak röhögnek rajta egyet :)

2010. febr. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én most pont a exem haverjával járok... ő meg a pasim hugával járt. és engem nem zavar a pasimat se, és őt se... mert egyszer úgy is lesz pasim meg neki is csaja... akkor nem mind1?
2010. febr. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen járnék vele, mert sexi
2010. febr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hát sztem az az 1 hónap szinte semmi. a mi társaságunkban van akit olyan szinten zavar az ha felszedném az exét h legjobb esetben csak a barátságnak lenne vége. fontos azt tudnod h mit gondol a srác akivel "jártál" még rólad. ugyanis ha én elveszítenék 1 lányt akiért megörülök (ahogy te is érzel ez iránt a srác iránt) és utána a spanom csaja lenne eléggé kiakadnék és szarul esne h mondjuk logok a haverral és egyszer csak érkezne a lány és látnám ahogy smárol a sráccal. én azt javaslom neked h elöbb járj utána h körüölbelül mi lenne a következmény.

de aztán lehet h nem is kellenél a srácnak.

2010. febr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja igen és F 18 vagyok^^^^
2010. febr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!