Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vonzza a nőket egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzza a nőket egy ilyen "férfi"?

Figyelt kérdés

Én magam is nő vagyok, és ennek ellenére nem értem.

Hatalmas sikerfilm a fifty shades of grey, és mindenki a főszereplő férfi után nyáladzik.

Na most szedjük össze a dolgokat:

A pasi egy betegesen irányításmániás szadista, aki egy buta, naív lányt kipécéz, és minden percét beszabályozza, azt, hogy mit egyen, mit viseljen, hova menjen orvoshoz, hol lakjon, nem engedi a barátaival találkozni, sőt az anyjától is elszigeteli.

Sok ember szereti a hálószobában az alá fölé rendelt viszonyt, de az ilyeneket mívelő emberek normálisak egymással a hálószobán kívül, és tisztelik egymást, viszont a könyvben lévő férfi egy betegesen féltékeny p.cs, aki minden teret elvesz a barátnőjétől.

Miért akar bárki is ilyen kapcsolatban élni??


2015. márc. 5. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Passz...kérdezz könnyebbet :D amúgy igazad van mert én sem értem ezt
2015. márc. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy te is nő vagy, de attól még tudhatnád, hogy mi nők sem vagyunk egyformák. Nagyon sok nőt vonz ez a fajta párkapcsolat, gondolj csak régebben oly sikeres Buffy, Angel, később Alkonyat stb. tv sorozatokra.


Sok nőnek roggyant az önbizalma,és az, ha egy jóképű, sikeres férfi nem csak egyszerűen érdeklődik, hanem oda van értük, az számukra a létező legpozitívabb visszajelzés.

A túlzott irányítást törődésnek élik meg.

De vannak olyan nők akiknek az egészből nem ez tetszik feltétlenül. Mi, akik a bdsm kapcsolatokat preferáljuk, attól indulunk be ha egy férfi domináns és uralkodó. Persze, egészségesebb esetben ez csak a szexre korlátozódik, pl mi sokkal vadabb dolgokat szoktunk a párommal csinálni, amit nyugodtan lehet szadizmusnak is tekintetni, viszont nálunk ez csak a szexre korlátozódik. Mondjuk nem is élünk együtt.


Azt hiszem, mr Grey sikere abban állt, hogy a szeretett lány megváltoztatta őt jobb irányba (mondjuk én csak a könyveket olvastam,a filmet nem láttam, nem tudom ez hogy jön le.)

2015. márc. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az, hogy ki hogyan éli a szexuális életét, az teljesen más.

Ha mindkét félnek izgató a szadomazo felállás, akkor egészségükre.


Ellenben a párkapcsolati terrort szerintem nemkéne a még fejletlen énképű, és tapasztalatlan 14-15 éves lányok előtt romantikaként bemutatni.

Egy nőnek sem kéne feladnia a személyes szabadságát egy férfi miatt. (meg fordítva se.)

Én ismerek egy lányt, aki évek óta egy ilyen lelkiterror alapú kapcsolatban él, (nem mehet sehova a pasi nélkül, nem beszélhet fb-n csak a pasi által "engedett" emberekkel, és egy két pofon is csattant már puszta "szerelemféltésből". De ez a lány egy olyan borzasztó szülői háttérrel is rendelkezik, hogy nem tudja mi a jó, és a rossz.

2015. márc. 5. 14:51
 4/5 anonim válasza:
nem tudom hogy te ezt hol láttad vagy hallottad, hogy ez a fickó nagyon bejön a lányoknak, de én nem így élem meg! :D Én a 14-15 éves korosztályba tartozom (fiu vagyok). Mint említetted az ennyi idős lányok nagyon buknak az ilyen férfinak nevezett nyomorékokra, például az én osztálytársaim Patinson úrra. De a szürke ötven árnyalata visszajelzések szerint egy szörnyű, elcseszett film és egy olyan embert nem ismerek, akinek bejönne a férfi főszereplője. Nem láttam a filmet, de azt még hallottam, hogy a szexen kívűl nem szól másról
2015. márc. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A 20 év körüli osztálytársaimtól kezdve felnőtt ismerőseimig odavannak a csókáért, meg magáért a könyvért
2015. márc. 5. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!