Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudja egy csomó férfi/nő, hogy a bartájuk/barátnőjük a "legszebb", mikor egyértelmű, hogy nem így van?

Figyelt kérdés

Alapból értelme nincsen, az ilyen hazudozásnak. Mégis megteszik! Ráadásul valami iszonyú kínosan, össze-vissza hazudozva, eltúlozva a dolgokat, holott tudják, hogy amit mondanak nem fedi a valóságot. Pl. hogy lehet azt állítani, hogy xy a legszebb a világon? Végignézett mindenkit? Honnan tudja, hogy nem lesz később valaki még szebb a számára? Úgy már elfogadható lenne a hazugság/eltúzlzás, ha hozzátenném, hogy "legalábbis jelen pillanatban". Vagy "igaz, ha elfogulatlanul nézem, vannak nálad szebbek, de Téged szeretlek így nem érdekelnek ők".


Na mindegy, fogadjuk el, ez egy álságos, képmutató világ. De néha igazán röhejes az efajta hazudozás. Pl rámondani, hogy legszebb egy ork-arcú csajra vagy egy pálcika kar, torz arcú csávóra, igazán nevetséges, mert nyílvánvaó, hogy nem igaz. Az meg elhiszi a párjának... Ha-ha. Azt kell mondjam, hatalmas kamu az egész.


Szakítások utánű általábam kiderül, hogy NEM volt igaz ebből semmi. Hmmm... Akkor valószínűleg a többinél sem igaz! És szakítás után ki is fog derülni! Hányan élhetnek ebben a tudatban, hogy a "párjuk" szerint ők a legszebbek, legjobbak miközben amúgy nem? (olyannira, hogy sokat meg is fognak csalni vagy elhagynak egy jobbért. Na nesze neked igazmondás!)



2015. márc. 5. 12:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt szokta mondani, hogy szebb vagyok, mint az egész univerzumban bárki :) Olyan ari.
2015. márc. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

1. a szépség relatív

2. a szépség relatív

3. a szépség relatív


ezáltal nem tudhatod, hogy xy számára ki az a személy, akit valóban a legszebbnek tart a világon

és lehet, hogy egyedül vagyok ezzel, de a személy, akibe szerelmes vagyok, számomra a legszebb ember a világon. ezt nem képmutatásból vagy hitegetésből mondom, és senki nem tudna meggyőzni az ellenkezőjéről


amúgy meg miért zavar ez téged? minek hisztizel?

2015. márc. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki szerelmes és tiszta szívből szereti a másikat, annak az a legszebb és legjobb, hiába van nála jobb testi adottságokkal rendelkező személy vagy jobb készséggel rendelkezo. De úgy tűnik te sosem szerettél senkit úgy igazán.
2015. márc. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazán szerelmes férfi a barátnőjét találja a legszebbnek. Ha te ezt nem érted, sajnállak.
2015. márc. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

azt gondolom hogy te egy megbántott, szeretet hiányos ember vagy. hiába játszod itt a a nagyon reális nézetű ember ettől nem leszel se te se más boldogabb. az ember nem csak azért mondja a párjának hogy szép vagy hely mert ugy van hanem mert a másiknak is jól esik hallani. mellesleg igen a szerelem megszépíti az a párunkat.

azt javaslom hadj fel a sértődöttséggel és próbálj boldogan élni. f25

2015. márc. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 opened paradise ***** válasza:

A szerelem vakít és butít.

Nem hazudnak,csak így gondolják,de ebben szerintem nincsen baj.

Ki akarna olyannal lenni,aki azt mondja,hogy "bírlak,de ronda vagy".

Mondjuk én általában elmondom a hibákat is :D

De eddig még nem volt bajom belőle. Annyira...

2015. márc. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#1 De ezt Te el is hiszed? :D Ekkora túlzást.


#2 Na ja, de gondolom ez a személy Mr/Miss Univerze... Úgy még okés is.


#3 De ennek mi értelme van? Tiszta fejjel nem jönne be neki. Ennyire eltorzítja az ember látását a szerelem? Ez nem veszélyes? Amúgy szerintem nincs igazad, mert az igazán ronda emberekbe nem szerelmes senki sem.


#4 Jó. De vajon fordítva is így van-e? Sokszor van az hogy az egyik félnél így van - ilyenkor jön az hogy a másik akit legszebbnek tart röhögve lecseréli.


#5 Vagyis hazudik... Én még senkit nem ismertem akinek teljes bizonyossággal ezt tudtam volna mondani. Ahogy nekem is csak egyszer mondták, aztán szakítás után a pofámba vágta, hogy ez nem volt igaz.


#6 De ez így nem jó. Vagy külső, vagy belső. Egyszerre a kettő nem lehet tökéletes!

2015. márc. 5. 12:18
 8/15 anonim ***** válasza:
Én kívül és belül is tökéletes vagyok :-)
2015. márc. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Milyen tiszta fejjel? Te úgy tekintesz a szerelemre, mint egy betegségre?:D De jó, hogy nem te vagy a barátom.

Igen, elhiszem ;) 1-es voltam-.

2015. márc. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#9


Nem, csak nem értem.


Ha valaki RONDA az akkor is az marad, ha belészeretsz.


Legalábbis nekem nem működött ez a "ha majd összejövök valakivel az majd varázsütésre a legszebb lesz" - mert nem jött be. Ahogy én se lettem az nekik.

2015. márc. 5. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!