Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon miért írt az exem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért írt az exem? Vissza írjak neki?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja lett vége a kapcsolatunknak, és már több, mint egy hónapja nem beszéltünk. Nem vagyok még teljesen túl rajta, és rossz volt, hogy a mindennapi több órás beszélgetéseink hirtelen köddé váltak. Viszont már úgymond megszoktam. Erre ma rám írt annyit, hogy "Szia! Mizujs? :)" Szerintetek írjak neki? Mert bunkó se akarok lenni, és szívem szerint vissza írnék neki, de valami azt súgja, hogy lehet nem kéne, mert újra a padlón lennék miatta.

2015. márc. 5. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne.
2015. márc. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne írj neki!

Nekem az exem két hónap nem beszélés után írta kb ugyanezt és most hónapok óta megint szenvedek mert keres folyamatosan.

Inkább próbálj tovább lépni szerintem!

2015. márc. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van, nehogy vissza írj neki! Velem is volt így, hogy mikor már túl voltam rajta 1 másik pasival randizni voltam és mire megyek haza látom h írt h látott engem 1 pasival és hogy járok-e vele meg ilyenek, és h szeretné ha visszamennék hozzá... Én meg vissza is mentem, azután h még ő dobott, aztán 2 hét után mikor azt hittem h mindent megbeszéltem vele és most már minden rendben lesz újra kidobott... és ezen még nehezebben tudtam magam túltenni.. fél évembe telt , hogy túl legyek rajta, de sokszor még most is eszembe jut, de már megbántam azt is h találkoztam vele az életben..
2015. márc. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) lehet hülyeség, de én végülis szívesen fent tartanék vele egy baráti kapcsolatot, vagy ezt is felejtsem el?
2015. márc. 5. 20:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Amíg te érzel valamit iránta, ő meg ha azért keresett fel, hogy újra együtt legyetek abból nem lesz barátság. Nehezen fogsz tudni tovább lépni. Tényleg tapasztalatból mondom sajnos. De úgy cseledj, ahogy neked jó.

20/L

(kettes voltam.)

2015. márc. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*cselekedj
2015. márc. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Írj vissza nyugodtan neki. :)
2015. márc. 6. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagy vagy nő?

Szerintem a posztod alapján nő vagy...

aki férfiakkal "baráti" kapcsolatot szeretne és tart attól, hogy "bunkónak" tartják, ha nem ír vissza...


Ha stimmel, amit fölül írtam, akkor valószínű csak meg akar dugni, mert nőhiánya van...

2015. márc. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam legelőször. Visszaírtam neki, de csak ilyen általános dolgokról beszéltünk, szóval egyáltalán nem éreztette azt, hogy visszaakarna kapni.
2015. márc. 7. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!