Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal távkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal távkapcsolatban élünk. Külföldön dolgozik és teljesen kifogytam az ötletekből hogy mit irjak neki. (amikor vissza megy mindig irok neki levelet, de most nem tudom mit irjak neki?

Figyelt kérdés
kérlek segitsetek...
2014. júl. 13. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt mi honnaaaaan tudjuk ennyi infó után?
2014. júl. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kiábrándító vagy

ne szexeljünk is vele?

2014. júl. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

levél szerkezet:

csá xy!

blablablablablablablablabla...

..........


csá!

Szerető párod!


ui.:blablabla csá!

2014. júl. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Különlegescsajszi ***** válasza:
Ha én ugyanebben a helyzetben lennék,bár remélem erre soha nem fog sor kerülni,és sz.r lehet már neked,bocsi,de így van,legalább is szerintem akkor én tudnék neki mit írni..!:) Pl. Hogy telt a napom,mit csináltam,ebbe bele tartozik a házi munka is,és ezt vissza kérdezném tőle is,aztán írnám neki,hogy szeretlek,és nagyon sűrűn gondolok rá,blabla,ilyen romantikus szövegek,és aztán írnék a közös jövőről is,hogy mit is tervez ha hazajön. De ezt csak akkor,ha olyan típus,hogy hosszútávra tervez,pl. gyerek,házasság. De nem véletlenül vagy vele gondolom..! Sok jót!:) És részvétem!
2014. júl. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!