Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az egyik félt nem érdekli az egész aki elvileg szintén szerelmes volt, a másik meg magába roskad és összetörik lelkileg, egy barátja sincs, a másik meg hulla jól elvan?

Figyelt kérdés
Hogy lehet kilábalni ebből az állapotból,ha az ember teljesen maga alatt van és barátai sincsenek?

2015. jan. 10. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:

úgy,hogy felülírod az érzést új hasonlóan megrázó élményekkel.

magyarul a komfort zónából való kilépéssel operálhatsz.

2015. jan. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

akinek vannak barátai annak is nehéz, nagyon el kell terelni a figyelmedet a problémáról, h ne fájjon annyira.


f vagy lány vagy?

2015. jan. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
fiu. egyetlen terelés a sport.futok,úszok ,terembe járok . 1-2 haverom van ,de az egy éves kapcsolatom alatt megszűnt kb minden barátság mindenkivel..életem első szerelme volt,de szerintem az utolsó is.
2015. jan. 10. 23:47
 4/5 anonim ***** válasza:

hát nekem is első szerelmem volt, de mondjuk nekem olyan szerencsém volt, h nagyon nem volt szép a befejezés vele, már beleképzelek olyat is, h rohadtul nem szeretett, meg hasonlók, én viszont nem követtem el azt a hibát, amit te, a barátok megmaradtak szerencsére, de sztem te is újra tudnád alakítani azokat, ha nem rontottad el túlzottan, egy nő miatt se szabad elrontani a baráti kapcsolatokat, ebbe akármilyen amatőr voltam, nem estem bele szerencsére.


ezt pedig csak most érzed, h utolsó is, vhogy próbálj kiábrándulni vele, tegyél egy utolsó próbát, amivel megnyugtatod magad, ha nem jön be, akkor felejtsd el nagyon, gondolj arra, h ha ennyire lesz**ja a dolgot, akkor nem érdemli meg, h szeresd, én legalábbis így vagyok vele már.


A sport az pedig szuper sztem erre még. :)

Lehet, h sok dolgot rosszul látok kezdőként, de most úgy érzem, h nem. :)


Sok sikert a túllépéshez!

2015. jan. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Keress egy másik csajt, aki majd megvigasztal...
2015. jan. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!