Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi fog ebből kisülni? Megcsaln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fog ebből kisülni? Megcsalni nem fogom.

Figyelt kérdés

Van (volt) egy tökéletesnek mondható párkapcsolatom, egy éve tart. Életem szerelmének tartom a párom, eddig egy percre sem inogtam meg, de most valami megváltozott. Az a helyzet, hogy felbukkant egy srác, és egyszerűen fogalmam sincs, mi ütött belém, de teljesen megbolondított. Megbeszéltük, hogy én biztosan nem fogom megcsalni a párom, csak beszélgetünk, stb., de már 2x összefutottunk és egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből, emellett ráadásul rengeteget beszélünk, és egyre inkább úgy tűnik, hogy kezd belém szeretni. Nem akarom elhagyni a szerelmem, de most úgy érzem, hogy egyik napról a másikra teljesen elhidegültem tőle! Egyik nap még halál szerelmesnek éreztem magam, egy napra rá meg semmi, csak a szeretet... Ez baromi ijesztő. Nagyon egy hullámhosszon vagyunk a másik sráccal, és nagyon kedvelem... és nem tudom mit csináljak, mi fog ebből kisülni...:(

21/L


2015. márc. 6. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg ne beszélgess vele?
2015. márc. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hallgass nunád szavára
2015. márc. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze tudom, hogy sokak szerint ez már megcsalás, lehet, hogy én is annak venném.
2015. márc. 6. 10:25
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Velem kb másfél év után történt ugyanez. Tökéletes párkapcsolat, minden oké, aztán hirtelen bumm, egy másik pasi, aki valahogy nagyon elcsavarta a fejem.


Röviden összefoglalva a sztorit: nagy lelki válságozás után végül úgy döntöttem, ez nem helyes, nem tisztességes a már meglevő párommal szemben (fizikai megcsalás ott sem volt), és az új pasival szemben sem. Szakítottam. Nem volt könnyű, eleinte nagyon kételkedtem ennek helyességében, de... De szakítottam.


Az élet engem igazolt. Életem eddigi legjobb döntése volt, az új pasival azóta összeköltöztünk, és már a vőlegényemnek nevezhetem. Ami párkapcsolatot régen tökéletesnek hittem, eltörpül emellett, nem hiába volt rám a párom ennyire nagy hatással.


A furcsa az egészben az volt, hogy (én is 21 éves voltam amúgy) mindig is azt hittem, egy ideális világban ez nem így működik. Ha szeretsz valakit, akkor nem tetszik meg más. Ennyire legalábbis biztosan nem. Ezt az idealista gondolkodást követve gyűjtöttem erőt a szakításhoz, és nagyjából két hétbe se telt rájönnöm: ez nem igazi szerelem volt már, csak kötődés és megszokás...


Azt nem mondom, hogy nálad is biztosan ugyanez a helyzet, neked magadnak kell ezt eldöntened. Csak gondoltam, hátha segít egy olyan történet, ami gyakorlatilag ugyanúgy indult, mint a tied, csak ez a történet már véget is ért. Láthatod, hogy ennek lehet pozitív kimenetele is, nem csak utálkozó és köpködő.


Amúgy, 21 évesen is azt mondtam, amit most: ha ilyen nagyon bizonytalan vagy, még fiatal vagy ahhoz, hogy erőnek erejével ragaszkodj valamihez, ami nem pont úgy működik, ahogy szeretnéd, ha meginogsz benne. Egy év meg, bár nem szeretném semmizni, de nem olyan hosszú idő. Ha van másvalaki, aki szerinted jobb társ lenne, jobban illenétek össze, akkor ilyen fiatalon még nem érdemes leragadni valakinél, aki mellett felmerülnek ilyen gondolatok.

2015. márc. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a történeted!!:)) Azt hiszem, elkezdek gondolkodni, hogy mi legyen, ha csak fellágolás, az egy idő után úgyis kiderül. Sajnos én sem érzem magam korrektnek, mint ahogy Te anno. De túl gyors és váratlan még ez az egész, nem akarok azonnal szakítani. Abban nem vagyok biztos, hogy a másik srác jobb társ lenne... De elcsavarta a fejem, nem tudok mit tenni. Most kicsit várok... és agyalok.
2015. márc. 6. 10:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet ha egyszer szeretkeznél vele már nem érdekelne annyira.Amit meg más nem tud az nem fáj.

Amúgy az ilyen nők mint te nyitott kapcsolatban ének meg swinger klubokba járnak általában.

2015. márc. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
6 éve vagyok a párommal és én úgy érzem elég nagy gáz lenne ha más pasi járna a fejemben. Ne haragudj, de szerintem nem ő lesz életed nagy Ő-je. Az egy dolog, hogy te elhatároztad, hogy nem csalod meg, de ha a másikról fantáziálsz akkor vmi nincs rendben. Vmi hiányzik. Bocs ha megbántottalak, de ez nem "szerelem". Lehet, hogy jó vele, de vmit nem kapsz meg tőle amire vágysz... Szerintem.
2015. márc. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utolsó előtti... pont ez a lényeg, hogy rohadtul nem a testi része érdekel a dolognak..
2015. márc. 7. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!