Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szólnom kéne a barátnőjének,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólnom kéne a barátnőjének, hogy velem akarná megcsalni? 21/L

Figyelt kérdés
Volt már köztünk viszony, most barátnője van, de hajlandó lenne összejárni velem szexelni. Nekem viszont gerinctelenség ez, csak rajtam múlna a dolog, ha időpontot mondanék neki, ő abban már benne lenne.
2014. dec. 18. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem.

egyszerűen ne feküdj le vele! és mond meg neki hogy vége!

Több eszed is lehetne babám.

2014. dec. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát azért ha kicsit is félted a pofikádat és a frizurádat a barátnőtől, inkább ne szólj...:)))
2014. dec. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Te is elég köcsög lennél, ha ezzel tönkretennéd a kapcsolatát. Inkább a csávóval értesd meg, hogy te ezt nem akarod, és ennyi.
2014. dec. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szolj. Egyreszt tuti letagadna, masreszt meg a lany szemeben szerintem te igy is ugy is 'a masik' csaj leszel. Egy gerinctelen fereg az ilyen, de en akkorse szolnek.
2014. dec. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Elég sok hajam van, azt nem féltem a kitépéstől, de a pofikámat se, mert azért egy kis távolság van. :D

Okés, hogy azt mondom a srácnak, hogy nem, de akkor majd keresni fog mást erre és megteszi. A bizonyíték meg...hát azért a levelezés annak számít...

2014. dec. 18. 21:12
 6/13 anonim ***** válasza:
Legyen benned gerinc és ne add oda magad a pasinak. Ez csak rajtad múlik. Amúgy meg maradj síri csendben a másik csaj előtt. Majd ők lekezelik.
2014. dec. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

De nem akarsz neki időpontot adni amíg van barátnője.

Ez is csak egy lehetőség !

2014. dec. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Noydra ***** válasza:
82%

Ja ne szóljon, hadd szopja be a másik csaj.

Logikus.

Na mindegy hagyjuk a 3.14csába, itt minden fordítva működik.

2014. dec. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Milyen távolság?
2014. dec. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

és akkor mivan? legalább nem te leszel az akivel megcsalja.


A többi meg ne érdekeljen.

2014. dec. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!