Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebből a helyzetből mi fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből a helyzetből mi fog kisülni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagy problémám van...sokat olvastam erről fórumokat és mindenhol azt írják mennyire gáz...

A helyzet az, hogy volt egy barátom, már lassan 2 éve nem vagyunk együtt, de jóban vagyunk, barátok maradtunk. Általa megismertem pár embert, köztük a legjobb barátját, akinek 7 éve barátnője van, de már nagyon a végét járják...az utóbbi fél év, háromnegyed évben sokat beszélgettünk, elkezdett más felé menni a dolog, le is állítottam kétszer hogy ne beszélgessünk olyan dolgokról, és ne húzza az agyamat... de csak folytatta ezt a dolgot, és összefutottunk nemrég hogy beszélgessünk, aminek csók lett a vége...következett még egy találkozó, ugyanez volt...kezdek beleszeretni, holott tudom hogy ez így durva, tudom mi lenne ha ez kitudódna....ne nézzetek ribinek, sosem néztem úgy rá, és nem is csaltam volna meg vele a barátomat!Szimpatikus volt, meg karakteres pasinak tartottam, de itt meg is állt a dolog mindig, de most...vmi érzés elindult bennem is :/ és nem tudom mihez kezdjek, mi legyen így, főleg hogy ott a barátnője is....

Nagyon gáz amit művelünk?


2015. jan. 9. 21:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Ú szerintem ne gyere vele össze amíg barátnője van.
2015. jan. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!