Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az esélye annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye annak, hogy többet nem lesz senkim?

Figyelt kérdés

Így jó pár hónap egyedüllét után után az jár a fejemben, hogy van olyan, hogy többet nem lesz senkim, nem leszek újra szerelmes , legalább annyira mint voltam, és megmarad az előző kapcsolatomból szerzett sérelem, fájdalom? Vagy, hogy többé nem jönnék be olyanoknak akik rendesek?

Akkor is a sors alakít a embernek kapcsolatot, hogy ha nem él úgy társasági életet és nem ismerkedik célzottan csak éli az életét?

20 éves , átlagos lány vagyok.

Nagyon félek attól, hogy egyedül maradok legalábbis az elkövetkezendő években.


Van itt olyan vagy aki ismer olyat aki így fiatalon egyedül maradt sokáig?


(Ne írjatok csajozni vágyók privátot!!! )


20L



2015. márc. 6. 18:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Pont lexarom mi lesz veled
2015. márc. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Semmi nem pottyan az öledbe kisasszony. Ha nem teszel új kapcsolatért, akkor nem is lesz.
2015. márc. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Én ismerkedtem egy ilyen lánnyal, nagyon nehéz volt a közelébe kerülni, de sajnos nem is lett semmi belőle.

Ugyan tartjuk még a kapcsolatot, de nem látom azt, hogy valami is változni fog a jövőben.

2015. márc. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

Tegyél érte, hogy ne legyél magányos, simán találhatsz még normális pasit meg fiatal is vagy szóval no para.

22/f

2015. márc. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Akkor minek kell beszólni és csak azért is beírni?

Értelmesebbek válaszát várom inkább.

2015. márc. 6. 18:06
 6/14 A kérdező kommentje:

Mármint az elsőnek írtam az előzőt.

Jó, de nem fogok társkeresőzni és rá írni random emberekre...

Miért van az, hogy vannak akiknek nem kell keresni kapcsolatot, hanem adja magát és vannak ráadásul többen is jelentkezők?

Magamtól nem tudok csak úgy kapcsolatot varázsolni...

2015. márc. 6. 18:08
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Annyira szánamas amikor egy nő elkezd itt hisztizni, amikor konkrétan SEMMIT nem kell tenniük egy kapcsolatért. Aranyom, nekem 25 év alatt lett egyetlen barátnőm, az se tartott sokáig, nekem van jogom hisztizni. Neked nincs. :-P
2015. márc. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Lányból vagy, ha nem utasítasz el mindenki biztos nem maradsz egyedül.
2015. márc. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
Bocs, de szerintem te inkább hergeled itt magad meg keresed a kifogásokat minthogy megpróbálnál változtatni rajta... Bárhol lehet ismerkedni, ha csak nem vagy antiszociális...
2015. márc. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is ezt hittem. Első nagy szerelemnek vége lett. Barátaim száma a nullához közelít. Azt hittem soha nem lesz senkim többet, meg úristen. Aztán elkezdtem randizgatni, senki nem tudott megfogni igazán. Mondhatni habzsoltam a pasikat, hogy pótoljam a hiányt. Hiba volt. De aztán rokonom barátjának beajánlottak a hátam mögött és randiztunk. Sokáig. Azt hittem nem fogom tudni megszeretni, az előző miatt. Aztán mégis, és tökéletes minden.

Szerintem, ha vannak barátaid, inkább velük töltsd ezt az időt. Nekem nem volt ilyenre lehetőségem, de biztos vagoyk benne, hogy sokat segített volna.

2015. márc. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!