Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy telt az idei Valentin Nap?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy telt az idei Valentin Nap?

Figyelt kérdés
Pusztán kíváncsiságból kérdezem, ha gondolod írjátok meg hogyan ünnepeltétek párotokkal ezt a napot.
2010. febr. 14. 18:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Valentin-nap van? =O

Komolyan, fel sem tűnt. Ugyanúgy telt, ahogy a többi nap.

2010. febr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Elég rosszul
2010. febr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Másnaposan.
2010. febr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
felkeltem, ettem, felöltöztem, egy kicsit feljöttem a netre, elmentem lefutni pár km-et és újra itt vagyok... semmi különös, csak egy átlagos nap :)
2010. febr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Úgy telt, mint a vasárnapok általában. Én egyébként sem tartom ünnepnek ezt az USA-ból importált marhaságot.
2010. febr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
nagyon szarul...vártam akit szeretek mert úgy volt h eljön hozzám de már dél óta rá várok,és nem tudta volna mondani h nem tud jönni és még most sem tudom h mivan:'(((((
2010. febr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az eddigi 18 közül a legszarabb :(
2010. febr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok! :)

Igen, én is úgy gondolom, hogy hülyeség ez a Valentin Nap dolog...akit szeretsz, azt nem csak ezen a napon fogod szeretni...

De azért kíváncsi voltam, nektek hogy telt :)

Köszi még egyszer, írhattok még nyugodtan :)

2010. febr. 14. 19:06
 9/16 anonim ***** válasza:
nekem nagyon jó volt,buli a párommal előtte,kis benyomás,party,együtt fürdés,romantikázás,és fergeteges szex!nyamm....18/L
2010. febr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nincs barátom, úgyhogy ez a nap olyan volt, akár a többi. Persze eszembe jutott, hogy jó lenne már valaki, akivel ezen a napon kettesben lehetek, de úgy látszik, még nem jöt el az én időm.
2010. febr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!