Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhamarkodtam a dolgokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


24éves fiú vagyok. Kb nyár óta vagyok együtt a barátnőmmel. Jól kijövünk és szeretjük is egymást.

A minap szóba került, hogy egy korunkbeli ismerősünk már házasodik. A témához kapcsolódóan a kettőnk kapcsolatára tértem, és el mondtam neki, hogy hosszútávon én el tudnám vele képzelni és hogy nagyon szeretem és bármikor számíthat rám stb... Hát mit mondjak, ő nem mondtott rá semmit... Attól félek jól össze zavartam őt, pedig csak lényegre törő és kedves szerettem volna lenni. Mi a véleményetek?



2015. márc. 7. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, korai volt. Még ha kezdetektől fogva együtt is éltek, mindkettőtöknek van munkája, akkor is.
2015. márc. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Érdem. Hát, dolgozni dolgozunk már mindketten. Nem volt eddig semmiféle konfliktus közöttünk, csupán azt szerettem volna sugallni neki, hogy nagyon szeretem őt, és részemről nyugodtan tervezhet hosszútávon a jövőnkre vonatkozóan...
2015. márc. 7. 18:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell mondani rá semmit, nem kell fejtegetni, próbálj túllépni rajta, mintha meg sem történt volna. Ha azt mondod, hogy "nem úgy értettem, hogy meg akarom kérni most a kezedet", akkor meg azért fog megsértődni, mert miért nem. Esetleg max. annyit mondhatnál neki, hogy "csak annyit akartam mondani vele, hogy szeretlek", és ezzel lezárni.
2015. márc. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem köszi. Egy ideig akkor nem feszegetem a témát. Remélem nem vette "rossz" néven.
2015. márc. 7. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!