Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Nektek is ez a vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nektek is ez a véleményetek/gondotok?

Figyelt kérdés

Az a bajom, hogy nem találok magamnak senkit, mert aki nekem tetszik, avval valahogy nem jön össze, mert link, vagy messze lakik, akivel viszont lehetne valami, ő meg nekem nem tetszik. :S Ne értsetek félre, nem minden a külső, sőt, de én úgy tudok valakibe beleszeretni, ha van a külsejében is valami, ami megfog, és itt most nem a "szépfiúkra" gondolok. Neten nem igazán szeretek ismerkedni, mert nekem nem jön össze, viszont annyira rossz, mert szükségem lenne valakire, de nem találom a megfelelő partnert. :(

Akinek normális a stílusa, nem jön be, aki meg normálisan néz ki, általában bunkó, vagy más zavaró tényező van.

Ki érzi még ugyanezt rajtam kívül? :(

Kort is, légyszi!


2010. febr. 14. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

van így az ember hidd el nem vagy egyedül az a titok ,h nem kell türelmetlenkedni.

szépen ki kell seggelni ezt az időszakot ,úgy hogy közben nyitott szemmel kell járni.sztem ennyi

2010. febr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én nem türelmetlenkedem, csak ez eddig még mindig így volt, és egy idő után már kezded azt hinni, hogy soha nem lesz jobb. :D Egyébként köszi a választ! :)
2010. febr. 14. 20:16
 3/11 anonim ***** válasza:
első vok upsz...és pasi 35
2010. febr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
dettó ugyan ez nálam is :/
2010. febr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van :(, várok, majd csak jön a herceg :)36/N
2010. febr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor látom, nem vagyok egyedül. :)
2010. febr. 14. 20:29
 7/11 anonim ***** válasza:

sajna én is ebben a cipőben járok

nagyok az igényeink de nem is létezik olyan ember aki azokat teljesíthetné

egy csaj haverom mesélte és igazat adok neki

ha összejössz egy szép sráccal/csajjal akk az nem "becsül meg mert úgy van vele h lesz@rja holnap talál másikat még egy "kevésbé" szép megbecsül szeret megad mindent!!

(Általában)

21F

2010. febr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Utolsó! Nem arról van szó, hogy nagyon nagyok az igényeim. :) Vagyis nem hiszem, nem szeretnék jobbat, mint én, de olyan valakit szeretnék, akivel egy "szinten" vagyunk. :)

Vagy kölcsönösen tetszünk egymásnak, külsőleg-és belsőleg is. Remélem van valahol egy ilyen fiú, és meg is talál. :D És persze mindenkinek ezt kívánom! ;)

2010. febr. 14. 21:11
 9/11 anonim ***** válasza:

Teljesen meg tudlak érteni, én folyton így vagyok vele... lehet, hogy csak pechesek vagyunk :(

L,19

2010. febr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jó érzés, hogy vannak, akik megértenek! :) Egyébként 17 éves lány vagyok, csak hogy tudjátok, mert mindenki leírja, akkor így korrekt! ;)
2010. febr. 14. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!