Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy lány, tetszett, összejött mással, mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
...és már továbbléptem de amikor megtudtam minden megszűnt létezni, úgy éreztem még mindig szeretem és nem tudom mit csináljak. Minden nap látom ès úgy fáj érte a szívem. :(

2015. márc. 7. 21:16
 1/6 anonim válasza:
Egyaltalan elmondtad neki,hogy szereted tudott rola?
2015. márc. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hat ha nem mondtad el neki mit erzel akkor most banhatod,szerintem ha mar reg osszejottek es boldogok akkor hadjad oket viszont ha meg nagyon friss a dolog es meg nincs koztuk semmi komoly akkor legy bator es mond el neki mit erzel ha tenleg igazan szereted.Nem irtad milyen viszonyba voltal a lannyal eddig es miota szereted.,ez is fontos.
2015. márc. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem irtad hany evesek vagytok de gondolom sulisok ha azt mondod ,hogy mindennap latod.Ha faj a szived erte akkor meg nem leptel tovabb tehat ne tarsd magadba az erzelmeidet mert megbanhatod egy eletre es mindig azzal leszel ,hogy mi lett volna ha...?
2015. márc. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha osszejott massal azt jelenti,hogy vagy nem szeretett vagy nem tudott a te erzelmeidrol.Ha pedig nem szeretett felejtsd el semmi ertelme ezen ragodni.Hany eves vagy amugy?
2015. márc. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mi lett a vege a dolgoknak?Elmondtad neki ,hogy szereted vagy feladtad?Vagy mar el is mult neked?Amugy nem irtal senkinek valaszt,miert?
2015. ápr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Osztalytarsad a lany ha irod ,hogy minden nap latod?Akkor megszivtad!Ez egy nehez helyzet...de miert nem mondtad el neki ,hogy mit erzel,hogy szereted ,vagy nem voltal benne biztos csak akkor mikor lattad ,hogy mase lett, vagy nem volt batorsagod?Valaszokat is adhatnal ,mert latom senkinek nem valaszoltal,igy mi nem igazan adhatunk tanacsokat neked.
2015. ápr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!