Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt lyan akinek működik/mű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt lyan akinek működik/működött "barátság extrákkal" kapcsolat?

Figyelt kérdés
Érzelmek nélkül, csak szexualitáson alapuló. Milyen volt? Egyéb véleményeket is várok ezzel kapcsolatban.
2015. márc. 7. 23:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mila Kunis-nak,nézd meg a filmet D
2015. márc. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem (nekünk) nem. Mondjuk, mi elég jó barátok is voltunk mellé, és ez csak összezavarta a dolgokat.
2015. márc. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam, 2x is. Nekem nem sikerült, a végén mindig rájöttem hogy magamat hülyítettem csak, és közben többet éreztem. Ha valaki tudja a receptet hogy lehet valakivel jókat szexelni és utána semmi többet nem akarni, ne habozzon megosztani, mert tényleg jó volna néha képesnek lenni rá:) 27/L
2015. márc. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És utána sikerült rendezni a kapcsolatotokat? Barátok maradtatok?
2015. márc. 8. 00:05
 5/10 anonim ***** válasza:

nagyobb részt fiúknak megy, de még nálunk is előfordul, h többet kezdünk érezni.

de nagy általánosságban elmondható, h valaki mindig tőbbet akar egy idő után

2015. márc. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igazából ez teljes mértékben személyfüggő. Ha nem volt előtte hosszabb/komolyabb kapcsolatod és egy "barátság extrákkal"-al kezded akkor valószínű, hogy nehéz lesz magadban egyensúlyozni az érzéseket. Nekem 3 komoly kapcsolatom volt előtte így koromhoz képest úgy éreztem érett vagyok rá, hogy belekezdjek. 5 éve ismerem a lányt. Immár 3 éve működik köztünk az a bizonyos "barátság extrákkal." Ha úgy érzed képes vagy irányítani akár egy kicsit is az érzelmeidet és meg van a megfelelő partner, akkor ne habozz. Mindenképpen megéri megpróbálni. És (ha úgy van) tudni kell megszakítani bármikor. Egymással játszanátok ne felejtsd.

Sok sikert!:)

20/f

2015. márc. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat :)
2015. márc. 8. 22:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze, mivel ba5zni jó
2015. márc. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok, azóta eltelt kis idő, rendeztük a dolgokat meg az érzéseinket - nagyon szeretem a fiút, mint embert, minden kis hülyeségével együtt, de az összes barátomat így szeretem (fiúkat, lányokat). Viszont vele azóta is működik a kémia elég rendesen, kívánjuk is egymást, de egyikünk se keveri össze a szerelemmel. Tulajdonképpen most, hogy minden tisztázódott (egyikünk se bántotta meg a másikat azzal, hogy nem érez többet), ez egy elég jó kapcsolat.
2015. márc. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 pilátus válasza:
Nekem működik. A srác az egyik legjobb barátom, szinte saját testvéremként szeretem, és mégis olyan érzelmi gátat érzek magunk között, ami meggátolja, hogy igazán beleessek. Meg közben érzem, hogy nem ő az igazi, és nem lennék vele felhőtlenül boldog. Mégis nagyon megértjük egymást, és ez nagy segítség az ágyban is, hiszen nem állatokként szexelünk, hanem társakként (még ha nem is vagyunk szerelmesek)
2015. ápr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!