Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudom hogy ez nem egy egészség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy ez nem egy egészséges kapcsolat, de mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

A történet elején szeretném leszögezni,hogy ne vessetek meg,hanem probáljátok megérteni....már ha lehet...

A barátommal,Ádámmal 1,5-2 éve jártam,mikor megismertem Krisztiánt egy buliban. Bár józanok voltunk,mégis elcsattant 1-2 csók,és az akkor jól esett. Másnap,nagyon rosszul voltam a bűntudattól,mert nagyon szerettem Ádámot,és szeretem most is. Elmeséltem neki,hogy mi történt a buliban,de azt nem tudja,hogy Krisztián volt az a srác.

Az idő múlt,és Krisztiánnal (egy iskolába járunk) legjobb barátok lettünk. Gyakran ad puszit, ölelget,és ez jól esik,sőt néha szívesen megcsókolnám újra. Az igazság az,hogy bár Ádámot szeretem,mégis Krisztiánnak akarok tetszeni... Volt már valaki hasonló helyzetben? Mit csináljak?



2015. márc. 2. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

1. Mondd meg Ádámnak a teljes igazságot.

2. Szakítsatok.

3. Innentől mindegy, de pl.: sírd ki magad Krisztián vállán, vigasztaljon, smároljatok, és jöjjetek össze.

4. Csald meg Krisztiánt is. Titkold előle is.

5. Indul a kör újra, csak más nevekkel.

Happy End

2015. márc. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Írj privit... Segítek
2015. márc. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Nos ha nem tudsz választani két ember közül mindig válaszd a másodikat. Ha az első elég jó lett volna akkor nem jött volna szóba a második. Közhely de van igazságtartalma. Ne hülyíts egyszerre két olyan férfit akik szeretnek. Olyat aki nem szeret vagy megcsal olyat maximum. Amúgy figyelj oda nehogy úgy járj hogy a Krisztiánnak csak sze.xre kellessz.
2015. márc. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Érj meg. Nagyon 13-15 éves szagú a dolog
2015. márc. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Lehet belőle hármas szex
2015. márc. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Most így kapásból mindössze két tippem van, miért érzed ezt. Bár nem tudod, h tudat alól gyökerezik.


1. Az elsővel inkább érzelmileg rezegsz együtt, a másodikkal mg inkább testileg.


2. A második érzelmileg azért kavart fel, mert az újdonság varázsa.


Lehet mindkét verzió jellemző, akár egyszerre.


Az meg, hogy mit tegyél, rajtad múlik. Előbb jöjj tisztába magaddal és az érzelmeiddel.


És hogy miért egyedül te dönts? (Esetleg bevonva a kérdéses fiúkat, külön-külön.) Azért alapjában neked kell döntened, mert az élet egyrészt döntésekről szól, alapvetően önálló megfontolásokkal és érzelmekkel, valamint jó esetben felelősségteljes hozzáállással együtt.

2015. márc. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kapcsolatokhoz kell bizonyos szintű érettség.

Te ezt még nem érted el.

2015. ápr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szereted a barátodat,de azért mással is dugnál.Magyarul nem vagy szerelmes,és a vágyaid győztek.Csak idő kérdése,mikor fogod megcsalni a pasidat.Szerintem gondold át,hogy így van-e értelme együtt maradnotok.
2015. máj. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!