Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ennyivel megelégsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennyivel megelégszik a barátnőm? Jól csinálom?

Figyelt kérdés
Elhívtam koncertre, illetve jövő hónapra vonatkozóan megbeszéltünk egy kirándulást is, ahol együtt töltjük a hétvégét. Ezen felül ma nőnapra vettem neki virágot is. Szerintetek ez így jó, vagy kevés, ti örülnétek? Néha picit úgy tűnik elégedetlen, pedig szeretnem nagyon. :/

2015. márc. 8. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:
9%

Fölösleges ezen aggódni, a nőknek általában semmi nem elég, ez köztudott.


De egyébként kevés.

2015. márc. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem...Mit találjak még ki?
2015. márc. 8. 09:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Mármint ezeken felül is találkoztok, vagy hogy értve elég-e?

Mert én pl. sosem kérek semmit barátomtól szülinapra meg ilyenekre, csak hogy legyen velem, mert nekem úgyis az a legnagyobb öröm ha vele lehetek. Szóval nem hiszem, h kellenek ide programok, csak legyél vele

2015. márc. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gyakran elkísérem őt ide-oda. Hát szex nincs minden héten (lehet ez a baj, de ez mennyire számít?) Egyszerü találkák viszonylag sürün vannak.
2015. márc. 8. 10:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenki mas, azt neked kell tudji, a bnod mennyire elegedett.
2015. márc. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha tőle kérdeznéd?

Ha legközelebb úgy látod,hogy elégedetlen akkor azt mondod neki: Úgy látom elégedetlen vagy, én pedig azt szeretném, ha jó lenne Neked velem. Minek örülnél, mitől láthatnálak boldognak? Lehet, egy kis huzavona lesz, nem akar megsérteni, stb. de ha rájön, hogy tényleg azért kérdezed, hogy a kedvében járj akkor biztos megmondja. Amit tudsz és neked is tetszik azt a kívánságot "teljesíted", amit meg nem azt megmondod hogy nincs és miért nincs lehetőséged rá. A nők szeretik, ha kitalálják a gondolataikat, a férfiak viszont nem gondolatolvasók. Ezért jó ha kérdezel.


Mindenki más, mindenkinek másképp lehet örömet szerezni.

Öt szeretetnyelvnek nézz utána.


Kellemes randikat :D

2015. márc. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!