Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon gáz, hogy ennyivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, hogy ennyivel fiatalabb?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok egy 14éves fiú tetszik, tudom, hogy ez nagyon nagy korkülönbség.. de normális ez még??

Én is tetszettem/tetszek neki, ő meg is mondta nekem...de én egyáltalán nem mondtam semmit sem az érzéseimről neki, mert azért ez nem normális.. és úgyse működött volna, nem? Vagy ti, hogy gondoljátok ezt?



2013. okt. 4. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Inkább korodbeli pasit kéne keresned vagy idősebbet.
2013. okt. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hosszútávon rájössz, hogy még éretlen.
2013. okt. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem Veled nincs rendben valami kérdező. Ez nagyon ritka eset. Neked már pont, hogy minimum a korosztályodban vagy idősebb korosztályban kellene keresgélned. Nem nőttél még fel érzelmileg. Ez komoly trauma.
2013. okt. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Eddig mindig idősebb fiúk tetszettek, meg olyanokkal is jártam. Ezért is nagyon furcsa, hogy most hirtelen ő tetszik nagyon.. És am eléggé érett szerintem a korosztályához képest.
2013. okt. 4. 21:48
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor is fura ez. Gondolj bele, összejöttök, hazaviszed bemutatni és mit mondasz a szüleidnek, hogy sziasztok, itt van Pisti a kisöcsém? :D Szerintem menj el egy pszichológushoz. :D
2013. okt. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ránézésből nem mondanád meg, hogy (annyival) fiatalabb nálam, és magasabb is ,mint én.
2013. okt. 4. 21:53
 7/11 anonim ***** válasza:

Ismertem már olyat is,hogy 14/F 19/L és évekig együtt voltak.

Sőt,lehet,hogy még mindig,csak már rég nem beszéltünk.

Szóval működhet :)

2013. okt. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végre egy pozitív visszajelzés!!:)
2013. okt. 4. 22:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Amikor összejöttünk, ő 1 hónapra rá töltötte a 15-öt, én 19 voltam (majdnem 20). 8 éve vagyunk együtt. Nem mondom, hogy minden rendben van, de a problémák nem a korkülönbségből adódnak. Egyébként senki nem mondaná meg ránézésre, hogy majdnem 5 évvel idősebb vagyok. Az meg nem érdekel, hogy mások mit gondolnak. Családon belül teljesen elfogadták a helyzetet.
2013. okt. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó, hogy így megmaradt a kapcsolatotok. És olyan fiatalon kezdődött, a kor kb ugyanúgy stimmel, mint nálunk...csak nem tudom, hogy nem lenne-e késő vele most közölnöm az érzéseimet..
2013. okt. 15. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!