Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, féltékenyek vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, féltékenyek vagytok ha a pasitok kondiba jár?

Figyelt kérdés

Párom most szeretne újra kondizni.

Nagyon féltékeny vagyok,mert bár nekem is jó a testalkatom és formás-sportos vagyok, azért ott sok az aluöltözött szép-sportos női test.


Félek, hogy megismer valakit, vagy megcsal.


2015. jan. 24. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg akar csalni, akkor a hentesnél is talál alanyt, nem kell ehhez kondizni menni.
2015. jan. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Az ember nem ismerkedni jár a kondi teremben hanem edzeni, én pl totálisan kerülöm az embereknek még a pillantását is edzés közben (a lányokét is, pedig szoktak nézni), hogy ne zavarjon senki. Nekem még egy barátnőm se féltékenykedett emiatt, ellenben mindet nagyon zavarta hogy pl. strandon megbámultak a lányok/fiúk egyaránt (gondolom bántotta az egojukat).
2015. jan. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jan. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem lennék féltékeny, mert tudom, hogy egy ilyen kondis csajnál semmi esélye nem lenne a páromnak. :D

Gonoszul hangzik, de ez így igaz. Ektomorf testalkata van, 185 centijéhez 65 kg, olyan vékony a karja mint nekem. :D

Gyúrós csajoknak 99%-ban gyúrós pasijuk van.

2015. jan. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez butaság. Ha ezen múlik, akkor ott már úgyis valami gond van, és jobb is, ha hamar kiderül.
2015. jan. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
#4 hülyeség. Rengeteg csajnak azok a fajta pasik mint a te barátod. Sok csajjal beszéltem már arról hogy pl mit gondolnak rólam (190 centi vagyok, kigyúrt, 92 kg minimális zsírral), erre azt a választ kaptam hogy jójó (de csak mert helyesnek tartanak), de nekik inkább a magas vékony srácok jönnek be, mint amilyen a te párod is.
2015. jan. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Menj vele
2015. jan. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Pasim fontolgatta hogy el akar menni kondizni, így gondoltam meglepem egy kondi bérlettel szülinapjára. Rátaláltam egy jól felszereltnek tűnő, igényes helyre de amikor beléptem...(eleve egy nagy szilikon csöcsös, gyúrt hasú nő fóliája volt az ajtón) akkor leesett az állam.

Tele volt kisnadrágos, sporttoppos bombázókkal. A recepción alig tudtam kinyögni hogy mit akarok, egy pillanatra más ajándékon kezdtem el törni a fejem.

Viszont annak inkább örülni kell, hogy egy férfi ad magára és hogy jó irányú életmódot akar folytatni. Ha tényleg meg akar csalni arra úgyis kerít alkalmat, nem számít hogy hova megy.

Persze azért az valahol legbelül motoszkált bennem egy kis női féltékenység. Hazudnék ha nem így lenne, de ezt próbáltam ösztönzőleg használni arra hogy én is el kezdjek sportolni :)

Ne félj, nem lesz semmi baj köztetek attól még hogy kondizni jár.

2015. jan. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék féltékeny. Ha meg akarna csalni, nem csak ott találhatna magának valakit. Egyébként is tapadnak rá a csajok, de nem csalna meg.
2015. jan. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#6

Egy átlagos magas vékony pasi lehet, hogy bejön a lányoknak, de akkor se azoknak, akikre én gondolok. Nálam a kondis csaj egyenlő azzal, hogy legalább heti 3x súlyzós es kardio edzést végez és ez meg is látszódik rajta, meg odafigyel az étkezésére is.


A páromnak előttem 6 évig nem volt senkije és elég durva hanyagtartása van és nem is hajlandó semmit tenni az egészsége megörzése érdekében. Naphosszat a gépe előtt ül, utána meg nekem panaszkodik, hogy fáj a háta, a nyaka meg mikor mije. Egy ilyen pasi soha nem fog kelleni egy Kiss Virág, vagy Oláh Vivien típusú nőnek. Nálam itt kezdődik a "kondis csaj" kifejezés, nem pedig annál, hogy heti egyszer-kétszer beesik a terembe aztán fut egy kicsit.


4-es voltam.

2015. jan. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!