Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitévő legyek ebben a helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek ebben a helyzetben? Nem akarom megbántani a páromat

Figyelt kérdés
Két hónapja vagyunk együtt a pasimmal, és már hetek óta érzem, hogy elmúlt a rózsaszín köd. De annyira ragaszkodó szegény, és annyira szeret, hogy hiába mondtam neki, hogy nem akarok vele csókolózni, mert kellemetlen, hiába mondok mindig kifogást, amikor magához áthív, hiába megyek szabadidőmben inkább a barátőimmel valahova, még mindig mellettem van. Azt reméltem, hogy észreveszi, hogy már csak barátként tekintek rá, és elmondja nekem ezt őszintén, és békésen elválnak útjaink. Ötletem sincs, mivel tudnám neki a szakítás tényét úgy tálalni, hogy ne omoljon össze lelkileg teljesen. Mert értem mindenét képes feláldozni. Csak nem veszi észre, hogy feleslegesen teszi mindezt, mert kiszerettem belőle. Tegnap találkoztam vele, és megkérdezte, én miért nem bújok hozzá, azt se tudtam, mit mondjak, inkább hozzábújtam. Teher már ez a kapcsolat a számomra, eleinte azért nem szakítottam vele, mert Facebookon amint módosítottam volna egyedülállóra az állapotomat, a barátnőim nem hagytak volna békén, aztán teltek a hetek, és megsajnáltam a pasim, mi lesz vele, ha szakítunk, akkor meg azért nem szakítottam.
2015. márc. 8. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
2 hónap alatt el múlt? Milyen szerelemről beszélsz te? Ez nem szerelemem volt... ne húzd szegénynek az idejét , most tedd meg amit meg kell tenned. Később sokkal rosszabb , lehet el is fajulhatnak a dolgok.
2015. márc. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szegény fiúd :(

Az én barátom is ilyen kis aranyos,szerető de én imádom őt és nem lenne szívem ilyet tenni vele :(

Szerintem minél hamarabb vess véget ennek,így csak ő is szenved szegénykém,és neked is van egy púp a hátadon...

2015. márc. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad,ne húzd az időt,mondd a szemébe most már.
2015. márc. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!