Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy jelezzem a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jelezzem a páromnak, hogy nagyon tepernie kell, ha helyre akarja hozni a hibáját?

Figyelt kérdés

Hazudott és megbántott, csalódtam benne, és ha nem teper, hogy helyrehozza a kapcsolatunkat, akkor lehetséges, hogy vége lesz, még ha szerelmes is vagyok, mert ez a csalódás kicsit kiábrándított belőle. Hogy hozzam a tudtára, hogy ez a helyzet? Mert tudom, hogy szerelmes belém, de nem teper, halálnyugodt, talán nem észleli, hogy ekkora bajt csinált ezzel a hazugsággal. És még elég tapasztalatlan is kapcsolati téren. Azért szeretném a tudtára hozni, hogy hozza/hozzuk helyre a kapcsolatot, mert nem szeretném, hogy vége legyen, és gondolom ő sem.

19/L


2015. márc. 8. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Persze, majd mostantól kényeztessen téged és legyél te a királylány kapcsolatotok végéig, hogy tudja hol a helye, nem? Vagy bocsáss meg neki, vagy dobd ki, de ne gyerekeskedj.
2015. márc. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

mond meg neki hogy: figyelj... ez van... megbántották vele és ha helyre akarod hozni húzz bele!

és adj neki tánpontot, hogy milyen módon próbálkozzon mert ugye ha a hibát tudjuk is.. de a magoldást nem mindíg F :)

2015. márc. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Beszélgetni túl bonyolult lenne gondolom.
2015. márc. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ostobenkó.
2015. márc. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolkodtál már azon, hogy megmond neki? Miért csak a kétértelmű utalások a lehetőségeid?
2015. márc. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem is ez a helyzet, nemrég nagyot csalódtam a barátomban, sokáig nem is akartam beszélni vele, bunkó voltam vele, de aztán valahogy megenyhültem, ő most gondolom azt hiszi, hogy elfelejtettem a dolgot és minden rendben, de részemről nem és nem is tudok úgy tekinteni rá mint előtte.
2015. márc. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fiúk nagy része alapvetően nem szeret teperni, inkább kivár, mert az kényelmesebb. vagy lehet, hogy azt hiszi, papuccsá válik, ha helyre akarja hozni a dolgokat. Egyébként úgy gondolom, hogyha tényleg nem akar elveszíteni, akkor igyekezni fog kiengesztelni, ha pedig nem, akkor nem is ő az igazi.
2015. márc. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!