Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye szerintetek sincs ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye szerintetek sincs ennek sok jövője?

Figyelt kérdés

Szitu: Srác kétszer randira hívja a csajt, megbeszélik pár nappal előbb az időpontot. Srác nem ír a taliig semmit. Utána sem ír semmit. Egy héttel később mindketten ott vannak egy rendezvényen, a srác még a szemkontaktust se veszi fel. Rá egy hétre kb megint elhívja randira a csajt. Randiig semmi beszélgetés, randi ok, de utána se jelentkezik. Aztán a srác ír egy szülinapi üzit face-en, de a "köszönöm szépen"-t el se olvassa.


Ki mire véli ezt? Ha nem jött be a csaj, minek volt a 2. randi? Vagy az üzi? Ha meg bejött, akkor meg mi a f.. ez?????



2015. márc. 8. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
A szemkontaktusos rész után otthagytam volna a francba, ez egy idióta. De legalábbis dedós.
2015. márc. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vagy nagyon szerencsétlen vagy leszar téged egyik se túl jó :D
2015. márc. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány éves az illető? Velem is hasonló történt, de mivel én mindent megtettem az ügy érdekében, ő pedig továbbra is ilyen nemtörődöm velem, ezért én is teszek rá nagy ívben. :)
2015. márc. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
25
2015. márc. 8. 15:45
 5/7 A kérdező kommentje:

És utolsó, ha megkérdezhetem, neked mi a sztorid?


Kezdetben ő kezdeményezett, és utána nem törődött veled? Vagy te kezdeményeztél? Úgy értem, a találkozókat ki kezdeményezte?

2015. márc. 8. 19:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam is ő kezdeményezett. Ezért nem is értem, hogy akkor miért sz.rt le utána. :D És még mi vagyunk a bonyolultak. :P
2015. márc. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát én már nem értek semmit :/

De mind1 is, inkább nem is foglalkozom ilyen tyúkokkal...

2015. márc. 8. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!