Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért viselkedhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért viselkedhet így?

Figyelt kérdés
Nem vagyok,az egy éjszakás kalandok híve.De egy jóval,idősebb fiúval egyszer meg,történt.Az után megbeszéltük hogy barátok maradunk.Ő az óta is hívogat hogy szexeljek vele néha vannak ilyen kitörései,meg azt mondta gyereket is szeretne tőlem.Én ha azt mondom nem szexelek vele kis,gyerek módjára megsértődik nem értem mi ez a fojtonos hiszti nálla.
2015. márc. 8. 16:00
 1/1 anonim válasza:
Te csak egy tárgy vagy a szemébe! Ha szex kell neki, csettint és azt várja ugrassz, de ne tedd! Szerintem keress mást.
2015. márc. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!