Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm azt mondta ha elhagyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm azt mondta ha elhagyom vagy megcsalom elkap és kiherél, szerintetek komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
azt mondta én már az övé maradok örökre és ne is álmodjak más nőkröl mert megjárom, am szeretem őt de félek is kicsit

2015. márc. 8. 18:23
 1/9 anonim válasza:
100%
Mond neki, hogy ha kiherél, akkora falloszt tolsz fel a pinájába, hogy szétreped!
2015. márc. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Felhetsz is, Dragam!
2015. márc. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Haha :DD

Nem hiszem,kamu

2015. márc. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 opened paradise ***** válasza:
100%

Ilyet már nekem is mondtak. Konkrétan azt,hogy meg tudná bocsájtani,de aztán megmérgezne,mikor nem számítok rá...


Nézz a szemébe és ha megijedsz,akkor komoly.

2015. márc. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha kiherél olcson meguszod!

Van akinek levágják! ;)

2015. márc. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Eléggé beteges viselkedés.Szép szavakkal is meg lehetett volna mondani..félj mert elkap a halál.
2015. márc. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
elmebeteg az ilyen..
2015. márc. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Magoran ***** válasza:
Hmm... Miért jutott eszembe most a Holtodiglan...
2015. márc. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mond meg neki, hogyha elkapja a töködet, akkor pinán rúgod.
2015. márc. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!