Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hibás, ha a pénztelenség miatt elhagyom a páromat?

Figyelt kérdés
Párom betagozódó egy klinikán, kb havi 180000 forintot keres nettóban. Van két gyereke akik velünk laknak, de a nagyobbik már dolgozik. Én havi 66000 forintot kapok kézhez. Az összes bevétel kb havi 260000 forint. Szóval alig van pénzünk és én ezt már nem bírom. Most megismertem egy férfit aki vállalkozó és úgy érzem váltanom kell. Hogyan mondjam el ezt a páromnak?
2015. febr. 14. 09:44
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem, dehogy vagy hibás. A kérdésre sem nehéz a válasz: szívem, nem keresel annyit, amennyi nekem jó lenne, még ha közel háromszor annyi is, mint az én keresetem, úgyhogy váltok egy gazdagabb vállalkozóra. Csá!
2015. febr. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Míg nem olvastam csak a kérdés kiírást azt hittem a párod nem dolgozik. Azért a nettó 180 ezer nem olyan rossz pénz, szerintem, és elég furcsa hogy Te akarod elhagyni, mikor Ő jóval többet keres nálad. De a te életed, ha neked a vállalkozó pénze a fontos, akkor egyszerűen mond meg neki, hogy vége és költözz el. Csak vigyázz, mert ilyenkor szokott az történni, hogy jön egy fiatal, szép, szintén pénzéhes lányka és már nem biztos, hogy kelleni fogsz a vállalkozónak.
2015. febr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

Azért havi 260 000-ből meg kellene tudni élnetek 3-an, igaz körülményeket, és, hogy milyen kiadásaitok vannak, azt nem írod. A nagyobbik gyerek dolgozik már, a kisebbik után meg gondolom kap a párod tartásdíjat.

Neked biztos, hogy a pénzhiány csak a problémád? A másik férfiban is csak a pénze vonz? Miből gondolod egyébként, hogy ő rád szeretné költeni?

Érzelmekről, a házasságodról nem írtál. Vagy csak simán ennyire számító lennél? Azért a pénzes pasival csak óvatosan, könnyen pofára eshetsz, majd 2 szék között.....

2015. febr. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Én is fiatal vagyok még. A gyerekre nagyon sok pénz elmegy.
2015. febr. 14. 09:56
 5/39 anonim ***** válasza:
97%

Remélem a vállalkozó hetente más nővel fog megcsalni.

Jobb is ha elválsz tőle. Ő sokkal jobbat érdemel nálad.

2015. febr. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés férfi lesz ha otthagyod, és tud keresni magának egy igazi társat
2015. febr. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem hibás, hanem undorító vagy, főleg, hogy a családban te keresed a kevesebbet. :D
2015. febr. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem a párod fizetésével van gond, sőt jó a nettója!


De a te fizetésed az viszont egyszerűen nevetséges.


Nem pasit kellene váltani, hanem magadnak keresni egy új állást ami jobban fizet!


Vállalkozóra váltani, mert több a pénz?! Ez egyszerűen felháborító!


Vállalkozóként mondom, hogy nem minden arany ami fénylik!


Merőben erős kétségem van afelől, hogy egy vállalkozó úriember sem egy minimálbéres hölgyet képzel el maga mellé, max egy egy éjszakára, de semmi komolyra.


260.000Ft-ból meg meg kellene tudnotok élni!


Üdv! Egy 25 éves vállalkozó hölgytől!

2015. febr. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
95%

Kamu.


Ha fiatal vagy minek jössz össze egy olyan kétgyerekes férfival akinek nagykorú gyereke van...ja meg 66 000-el pattogsz. Hülyeség az egész.


Menj Isten hírével.

2015. febr. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem keresel te is nagyjából annyit mint a férjed, akkor jobban élnétek?
2015. febr. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!