Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz ha úgy jöttem össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha úgy jöttem össze egy sráccal, hogy közben egy másikról álmodozom és agyalok egész áldott nap? Lent kicsit több.

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy nem tudom kiverni a volt legjobb barátomat a fejemből...akivel összejöttünk de kb 2 után szakítottunk,és ezzel a tökéletes barátságnak is annyi lett...azóta semmi nincs...

igaz 1 hónapja egy bulin "összejöttünk" de csak az alkohol miatt smároltunk meg egész este együtt voltunk,beszélgettünk,fogtuk 1más kezét..és szerintem ez azt jelenti amúgy hogy valami csak van még..

na és most végső elkeseredésemben ismerkedni kezdtem és összejöttem egy sráccal,aki aranyos meg jó fej,meg jól érzem magam vele,persze semmit érzést nem táplálok iránta,de akkor is...

viszont mondom...egész hétvégén a volt fiúra gondoltam(meg végülis mindig rá) gondoltam,és össze vissza kitaláltam mindent vele,és mindenről ő jutott eszembe..

össze vagyok zavarodva...nem tudom elengedni és nem is akarom azt hiszem...nekem ő kell! és egy hónapja nem véletlenül kerültünk megint egymás ügyébe azon a bulin tudom..de közben ezzel az új sráccal sem akarok játszani..mit tegyek?vagyis mit tanácsoltok?

köszönöm =(


2010. febr. 14. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Az új srácnak tudnia kell erről és eldönteni, hogy vállal-e így.
2010. febr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kéne hitegetned az új srácot, ez szemétség.
2010. febr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Miért szakítottatok akkor a volt barátoddal?
2010. febr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"Az gáz..." <--- igen az. egy számító kis genyó vagy aki játszik a fiúkkal. Az ilyen lányokat utáltam a legjobban középsuliban... fősulin azért ezek elkoptak hál istennek.
2010. febr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Hát ide figyelj te aki elöttem irt:)

Ez nem szemétség nem gusztustalan és semi egyéb amit gondolsz! Énis olyan helyzetbe vagyok hogy 6hónap után elbasztam valamit, és a barátomat elveszitettem mert nem akart ujra öszejönni stb. azóta is a fejembe jár, pedig 3hónapja van bnöje! Ja és hozzáteszem h lehet h most jön vki. SZóval nem gáz...mindenkivel elöforul az ilyen! Sztem maradj a mostani barátoddal, mert ha nem is szereted, lesz vki meletted akivel eltudod felejteni az exed, amig nem jön vissza hozzád ujra:) ...énis azt váromxDJA és ez nem hitegetés meg stb!

2010. febr. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

holnap szakítok vele...pont azért hogy nehogy az legyen hogy játszok vele,meg sem fordult meg bennem h tárgyként kezeljem őt.Amikor összejöttem vele,nem tudtam mit csinálok,de pont akkor ébredtem rá,hogy nekem nem ő kell hanem az EXem...és holnap akkor megteszem,aztán meg lesz valami!

Azért köszönöm a válaszokat =) az utolsó válaszolónak meg külön köszi hogy meg is védtél úgymond:)

2010. febr. 16. 20:45
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja és 3. válaszoló! Én sem tudom hogy miért szakítottunk =) és talán ő sem...=/
2010. febr. 16. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!