Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az expasim keres, hogyan szereljem le?

Figyelt kérdés

Egy fél éves kapcsolatot zártam le vele, a vége felé már nem érdekeltem úgy, igazából mintha ismerősök/barátok lettünk volna. Én még érzek iránta, de nekem már nem ment tovább.

Neki csak vki kell, hogy legyen mellette amikor szükséges (nem szex, csak társaságnak, ha nincs jobb elfoglaltsága)így éreztem a végén, ... lelkileg nem egész.

Sajnos nem tudok rá haragudni. "barátként" váltunk el.

A minap felhívott hogy találkozzunk, mint barátok, nemet mondtam. Aztán telefonon beszéltünk. Meghallgatom, de már nem úgy mint régen (ez a mostani nem kavart fel). Tudok barátilag beszélgetni vele, de ez nehéz.Nem tudok mit kezdeni a helyzettel, .... már nem.

Tartok tőle, hogy még keresni fog, ... nem akarok a lelkitámasza lenni, tovább akarok lépni!

Valahogy a tudomására akarom hozni (nem bántóan), de az érzelmek kihagyásával.

Mit javasolnátok??


2015. márc. 8. 19:04
 1/7 A kérdező kommentje:
28/n
2015. márc. 8. 19:04
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt mindig is bírtam, hogy egy lány összejön valakivel és az a valaki kihasználja.

A lány erőt vesz magán és szakít, de még ő érzi magát rosszul.

Ő érzi magát kevésnek és gyengének.


Egyszerűen mond meg neki, hogy nem akarsz vele a továbbiakban semmit, még baráti kapcsolatot sem.

Zavar ez az egész kialakult helyzet és így nem akarsz tovább kapcsolatban maradni vele.

Ha ezeket nem veszi tudomásul, akkor az már az ő baja és még egy baráti viszonyban sem törődik veled és nincs tekintettel az érzéseidre.

2015. márc. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 RRR ***** válasza:

folyamatosan rázd le,hogy nincs rá időd

vagy ha lehet egy férfi vegye fel a telód ha keres

2015. márc. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki kerek perec, de azért ne bántóan, hogy nem szeretnéd vele tartani a kapcsolatot. Ez a legtisztább. Ha még utána is keres, zaklat, akkor ne vedd fel a telefont, ne válaszolj neki, végső esetben tiltsd.
2015. márc. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy te inkább barátságot sem akarsz.
2015. márc. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mit szólnál hozzá, ha tényleg nem keresne? Szakítás után mennyi idővel keresett meg? Furcsa, volt bnőm is ilyen. Felhívom, nem akar beszélni, majd két óra múlva felhív, hogy van-e kedvem sörözni :D
2015. márc. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6- Mit szólnék?? Nem vártam hogy keres, ... hisz minek is??

Igazából megnyugodtam hogy nem keres!

Kb 9 napra, ... de ki számolja?! :)

2015. márc. 8. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!