Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérlek írjatok, érdekelnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek írjatok, érdekelnek a vélemények! (? )

Figyelt kérdés
Több éves kapcsolatom van, mindkettőnknek az első, ami tökéletes, páromban 100%ig megbízom,nem veszekszünk, soha nem bántott meg de 1 nagy probléma, hogy az intimitás, a szenvedély hiányzik és hónapok óta nem volt köztünk szinte semmi. Pár hete megjelent egy srác az életemben, akihez nagyon vonzódok, tetszik nekem és személyiségileg is megfogott, óráig beszélgettünk és azóta is nagyon sokat gondolok rá, el tudnám vele magamat képzelni és nagyon észnél kellett lennem, hogy barátomat nehogy megcsaljam. Azóta van ez a problémám, amibe úgy érzem lassan beleőrülök, hogy most mit is tegyek?! Félek a változástól, attól hogy a másik srác átverhet és ezért feladok egy olyan kapcsolatot amiben alapjáraton jól érzem magam és nyilván több év után nagyon hiányozna de ott van az a szabadságvágy is, hogy még kell valami új. Egyszer igy gondolom, egyszer úgy, hatalmas káosz van bennem.
2015. márc. 8. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
hasonló helyzetben voltam én is, bár nekünk több problémánk volt az exemmel. végül nehezen szakítottam vele, és most egy olyan sráccal vagyok, akit úgy szeretek, mint még soha senkit az életben, és nagyon jól kijövünk, nincs semmi problémánk, igazán minőségi változás volt ez az életemben. ezzel nem arra akarlak bíztatni, hogy cseréld le a pasidat, de mindenképp gondold át jól, hogy akarod-e folytatni vele vagy sem. a megszokás miatt ne maradj vele semmiképp sem!
2015. márc. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem tudom elképzelni, hogy ennél lehetne jobb kapcsolatom mert tapasztalatlan vagyok nem tudom milyen lehet mással, nincs köztünk szenvedély, amit hiányolok, de lehet más meg azt a biztonságot nem tudná megadni, amit ő viszont meg tud..
2015. márc. 8. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!