Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó a meglátásom? Vélemények...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó a meglátásom? Vélemények érdekelnek

Figyelt kérdés
Komoly párkapcsolatban élek, amiben a nő nagyobb nálam 4 évvel. Ezért is érzem fontosnak, hogy minden téren nem 100 hanem 110% on kell teljesítsek. Még az ágyban is. Sportos alkat vagyok, szeretem a sportot de az utóbbi időben meló miatt elhanyagoltam nagy hülyén. Egy év rendszeres futást az egyik napról a másikról leraktam és ameddig nem futottam éreztem magamon, hogy feszültebb vagyok, kevesebb az önbizalmam és ez a körülőttem lévőknek is feltűnt, hogy valami nincs rendben. Újból elkezdtem futni és otthon kicsit edzeni és azt vettem észre, hogy kiegyensúlyozotabb vagyok, magabiztosabb és az ágyban is jobban tudok teljesíteni. Van még valaki aki ugyanezt észrevette magán miután elkezdett sportolni? 19F

2014. ápr. 18. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Bár a szexuális teljesítőképességemről sajnos nem tudok érdemben nyilatkozni, én is azt vettem észre magamon, hogy amikor rendszeresen eljárok futni, jobban érzem magam és magabiztosabb is vagyok.
2014. ápr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy semmi...
2014. ápr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én sem magamtól mondtam, a párom utalt rá finoman, hogy egyre jobb neki is :P. Kissé szégyenlős :D
2014. ápr. 18. 17:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez egy természetes dolog, ilyen hatása van a rendszeres mozgásnak. Az ember magabiztosabb lesz, kiegyensúlyozottabb, fittebb, és jobb lesz a közérzete is. Szomorú, hogy ez 19 évesen neked ekkora csoda, ja és az is elég fura, hogy ennyi idősen az idősebb szó helyett a nagyobbat használod. Ez kb. az első osztályosok szintje.
2014. ápr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, és alá tudom támasztani a párom szempontjából. Minden tekintetben jót tesz neki a rendszeres sportolás. :)
2014. ápr. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!