Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kaptam nőnapra a barátomtó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kaptam nőnapra a barátomtól semmit. Titeket ez zavarna?

Figyelt kérdés
Együtt voltunk egész nap, meg minden. Tudom hogy szeret ebbe biztos is vagyok. Csak rosszul esett, hogy mindenki körülöttem legalább egy tábla csoki, én meg semmi..
2015. márc. 8. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna.. Legalább egy csokit, virágot, plüsst vett volna..
2015. márc. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ez náluk sem szokás, nálunk sem az. Ha még friss kapcsolat, első nőnapotok volt, érdemes szóvá tenni.
2015. márc. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Engem nagyon zavarna. Kérdezd meg, hogy nem tűnt fel neki, hogy a mai nap mindenki virággal és csokikkal szaladgál.
2015. márc. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
En magasrol teszek az ilyen hulyesegekre...
2015. márc. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy $zarul esett, és megértem, hogy zavar.

De... ha abból indulok ki, hogy volt olyan "barátom", akitől kaptam virágot, csokit, meg anyámnak is hozott virágot nőnapra, közben az egész kapcsolat egy kiba$zott nagy hazugság volt, és volt olyan, aki elfelejtkezett pl a névnapomról, meg első évben Valentin-napra se kaptam tőle semmit, (idővel ezeket kompenzálta), ha ezeket veszem alapul, finoman jelezd neki, hogy rosszul esett (nem jelenetet rendezve), akkor szerintem észbe kap Ő is.

2015. márc. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Te szoktál férfinapon adni neki valamit?
2015. márc. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Áruljátok már el, hogy egy személyes vélemény miatt, amivel nem bántottam meg senkit, miért lettem lepontozva?

(3-as voltam)

2015. márc. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem szeretném szóvá tenni neki, mert cikinek tartom. Csak olyan jól elvoltunk egész nap, és azért látom a sok képet is mindenhol. Első nőnapunk lett volna.
2015. márc. 8. 21:30
 9/13 anonim ***** válasza:

Pedig semmi cikit nem kell ebben érezned, tényleg. Ez egy olyan dolog, ami számodra fontos, semmivel sem gázabb, mintha bármilyen más vágyad lenne, de hallgatni akarnál róla, legyen az pl. kötözés. Még csak lecseszni sem kell, csak megjegyezni, hogy "Ne haragudj kérlek, hogy szóvá teszem, de picit rosszul esett, hogy bár együtt töltöttük a mai napot, nem kaptam egy szál virágot, vagy még csak azt sem mondtad, hogy 'boldog nőnapot!'. Tudod, ez nálunk szokás volt mindig, ezért vagyok csak úgy elkettyenve miatta." Persze, szarul fogja magát érezni egy rövid időre, de utána valószínűleg boldog nőnapot kíván, majd elnézést kér és elmondja, hogy ez náluk tényleg soha nem történt így / ő nem érzi jelentőségét, majd jövőre másképp lesz.


Mondjuk ez még a tényen nem változtat, hogy illetlen, mert hiába kapott más neveltetést, attól még sejthetné, hogy te nem feltétlenül vagy vele hasonlóképp, így érdemes lett volna felhoznia témaként pár nappal/héttel előtte.

2015. márc. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én sem kaptam, de nem zavar. máskor kapok apróságokat csak úgy, meg ki van nyalva a seggem mindig. :D nem érdemes megsértődni ilyenen...
2015. márc. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!