Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki igazodik ki ezen?

Figyelt kérdés

Van egy srác. Rendes kapcsolatnak indult pár hónapig, aztán a suli miatt most távkapcsolat van közöttünk. Rengeteg sok dolga van, tudom milyen ez és megértem, hogy emiatt nem tudunk gyakran találkozni. De felajánlottam neki, hogy meglátogatom, csak két nap egy éjszakára. Azt mondta, hogy ne menjek, mert: sok dolga van (tényleg!), nagyon rossz a közlekedés oda (tényleg az), nem tudna hol vendégül látni, inkább majd később találkozzunk: ő is jön felénk nem sokára meg én is kimehetek hozzá a nyáron. Egy nagyvárosban akar vendégül látni, mert ott van házuk meg vannak rokonaik és ott lehetnénk - ezt megígérte.

Ezt nem értem, hogy én miért nem mehetek abba a városba, ahol tanul? Ha megengedné, hogy kimenjek, akkor tudnánk havonta találkozni pár napot, így viszont kéthavonta egy-egy hetet. Az összes barátja tud rólam!

Azt is mondja, hogy ott nincsen semmi látnivaló, meg olyan helyen akar velem találkozni, ahová mindkettőnknek kell utazni - ez nagyon lovagi és értékelem, de akkor is rosszul esik, nagyon hiányzik. Meg mondta, hogy addig is mindennap beszélünk és tényleg mindennap keres. Nem tűnt, mint aki abba akarná velem hagyni - pedig beszéltünk erről is, hogy mi lesz velünk, ha kimegy. Tegnap összevesztünk és nem is beszéltünk ma - pedig kezdeményeztem, nem erről, csak csacsogni, javítani a helyzeten.

Nem értem miért nem mehetek ki hozzá. Próbáltam már egy párszor megbeszélni vele, de nem lehet, nagyon makacs.



2015. márc. 9. 00:47
 1/1 anonim ***** válasza:
takargatni valója van, sztm a vak is látja mi a helyzet...
2015. márc. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!