Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez mennyire gáz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire gáz? Hogyan mondjam el a barátnőmnek, hogy ne legyen féltékeny?

Figyelt kérdés
Egy lány osztálytársammal minden nap együtt jövünk, haza a suliból. Fölugrok hozzá inni egy kávét meg elszívunk egy cigit aztán eljövök. Tényleg nem történik semmi, szóval tiszta a lelkiismeretem. Ha nem mondanám el a barátnőmnek nem is tudná meg senkitől, de úgy érzem még is jobb lenne ha tudna róla. Csak az a baj hogy elég féltékeny típus és nem akarom hogy össze vissza kombináljon. Tényleg nem történik semmi, csak jóba vagyok ezzel a csajjal, és valahogy úgy kéne elmondani ezt a barátnőmnek, hogy még csak rosszul se essen neki. Nem tudom mi legyen, szerintetek ha bemutatnám neki, hogy megbízzon benne az jobb lenne? Vagy csak simán mondjam meg hogy ez van? Vagy el se kéne mondanom?
2015. márc. 9. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nincs semmi, akkor nem feltétlen kell, de ha akarod akkor a bemutatós. :)
2015. márc. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 veteran1978 ***** válasza:
Ha elmondod,biztos hogy féltékeny lessz!
2015. márc. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát barátom.....elég necces dolog ez.

Nagyon nem mindegy, hogy a párod milyen hozzáállású, mert ebből nagy hiszti lehet, ha elmondod. Ha féltékeny típus , akkor olajat öntesz a tűzre...nagyon gondold át mit csinálsz!!!

37F

2015. márc. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nem teljesen okés az, hogy más lányokhoz felmész. Még akkor is, ha nem történik semmi.. Ha elmondod a barátnődnek, tuti ki fog akadni. Szerintem a legjobb az lenne, ha ezzel a másik lánnyal mellőznéd a találkozásokat, vagy ha már nagyon muszáj, akkor ne nála szívjátok el a cigit, hanem az utcán. Amúgy suli után miért nem a barátnőddel találkozgatsz? Vagy ő nem abba a suliba jár? Fura ez a történet.
2015. márc. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Aj necces ügy barátom.

Gáznak nem gáz. Szerintem neki is vannak olyan fiúk az életében akikre csak barátként gondol. :)Nő létemre úgy gondolom, hogy mi túl sokszor és sokat kombinálunk valami mögé pedig minden olyan egyszerű.

2015. márc. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A barátnőmmel csak hétvégén tudunk talizni, hétköznap délután meg skype, de ő elég későn ér haza, én meg halálra unom magam délután. De amíg felugrok ahhoz a csajhoz az kb. 10 perc, csak utána még egy kis idő mire busszal haza érek, de addig se itthon unatkozok.
2015. márc. 9. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!