Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nagyon agresszív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon agresszív a párom.

Figyelt kérdés
Pàrom nagyon féltékeny, szinte senki nem nézhet ràm mert akkor jön a vita. Az unokatestvére elmondta, hogy a volt élettàrsait is sokat verte mert féltékenykedett. Mit tegyek? Elhagyni nem tudom mert szeretem.
2015. márc. 9. 17:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%
Pedig más megoldás nincs. Hagyd el. Most még könnyebb, mint amikor már téged is befenyített. Az nem normális, hogy nem nézhetnek rád. Meg akarod várni, amíg téged is verni fog?
2015. márc. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%
Mit tudsz szeretni egy ilyen pasin?
2015. márc. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
80%

Istenem....

Hát jó,akkor szeressed,majd akkor is ha egyszer jól összever!

Meg is érdemled!

2015. márc. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Amikor megismertem nem mutatta, hogy milyen. Kedves volt nagyon. Két hétig vàrt az első randira.
2015. márc. 9. 17:31
 5/26 anonim ***** válasza:
85%

Nem sokat várt az első randira, ha csak két hétig várt.

De ha vele maradsz, akkor téged is megfog verni. A túlzott féltékenység akkor is szétrombol egy kapcsolatot, ha nincs fizikai bántalmazás.

2015. márc. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
50%
Cigány?
2015. márc. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
84%

aha,jaj de édes,h nem vert meg az első randin

hát ha az előző nőit is verte,akkor téged is fog!

de maradj csak vele,bocs de egy pillanatig nem tudom sajnálni az ilyen idiótákat!

nyugodtan pontozz le,nem izgat!

2015. márc. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Azt mondja nagyon megbànt mindent és màr egy màsik ember.
2015. márc. 9. 17:39
 9/26 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is feltekeny volt a parom. Mikor mar a sajat tesomat se lathattam vita nelkul, az betette az ajtot es otthagytam. Azert mindennek van hatara. Szerettem, de igy nem tudtam mellette elni. Raadasul ezernyi embert nyertem magam kore, helyette. Majd lesz egy masik ferfi aki partnerkent kezel.

Neked is ezt ajanlom.

2015. márc. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
85%

Elhagyni nem tudod, mert szereted?

Akkor nem tudlak sajnálni, ha majd egyre rosszabb lesz.


Jesszus, hol az eszed. Hány ilyen kérdés van ezen az oldalon?

Aki ennyire féltékeny, az nem fog megváltozni.

2015. márc. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!