Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? (agresszív férj)?

Mit csináljak? (agresszív férj)?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 napja nagyon beteg elég sokat van most kézbe meg elég nyügi szoval nem könnyű most. Férjem nem segìt ma hazajött melòbòl és kérte kicsit feküdjek oda mellé az ágyba odamentem de mondtam neki csak pár percig tudok mert nyügös a fiùnk erre mikor a kicsi elkezdett sìrni felakartam állni az ágybòl a férjem tök erősen megszoritotta a kezemet nagyon fájt. Nem engedte, hogy odamenjek a kiságyhoz elkezdett velem kiabálni ilyeneket mondott, hogy egésznap csak a büdös kölyökkel vagyok ilyesmi. Sikerült felálnom erre megyek a kiságyhoz és nekilökött. Kiabált, hogy takarodjak el mert megver meg ilyenek. Gyors fogtam a gyereket kijöttem a szobábol erre utánnam jött felborogatta a butorokat orditozott felöltözött és elment. Nem akarom,hogy hazajöjjön félek, hogy bántja a kicsit. A hò miatt nemtudok elmenni sajnos ès nem tudom mit csináljak. 21 hetes kismama vagyok. Még soha nem viselkedett ìgy.
2013. márc. 14. 14:48
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt tudom mondani, hogy fogd magad és menj el! Ilyet nem csinálhat akármennyire is hiányzik neki a törődés, vagy akármilyen baja van! És tudod kutyából nem lesz szalonna...
2013. márc. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
77%
Ha ma nem is tudsz elmenni, a napokban keress megoldást arra, hova mehetnél, pl. a szüleidhez. Ha lesz még egy babátok, akkor a helyzet csak rosszabb lesz.
2013. márc. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
100%
Hú,ez nagyon rosszul hangzik.Mennyi idős a Fiad?Többször is volt már ilyen?Nincs véletlen nagy korkülönbség köztetek?
2013. márc. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
100%
Istenem! Hogy viselkedhet valaki így?? Szerintem menj el onnan,amilyen gyorsan csak tudsz! Van aki segítsen? Bántani egy nőt,anyát,kismamát! Nagyon felháborító! Soha nem viselkedett így? Pár napra eljönnék onnan a helyedbe. Aztán meglátod,hogy viselkedik,de nem várnám meg,hogy bántsa a gyermekem. Szüleid? Barátaid? Tudsz menni hozzájuk?
2013. márc. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nem semmi nem irigyellek!!

Ja és még jön a 2. baba!!

Jáj, te szegény.Hát ere az az igazság hogy erre nem tudok én mit mondani!!

Pedig még hány ilyen lesz, hogy beteg ordít nyüszít a gyerek!!

Bocsánat nem tudok nyugtatót irni!!

üdv egy 4,5 éves kisfiu és egy 8 hónapos lányka anyukája

!!

2013. márc. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
100%
Jézus, ha van bármilyen lehetőséged ahova mehetsz, ne habozz, nehogy bántsa a kisfiút is :(. Én menekülnék.
2013. márc. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság hogy ilyet nem tehetne föleg nem egy kisgyerek elött és egy terhes anyával. Tudom hogy rossz ezt hallani de az ilyen ember nem fog változi, hagyd ott a francba, mielött még nagyobb bajt csinál. Neked sem és a gyereknek sem jo ez.
2013. márc. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon gyorsan,hagyd ott,tudom ez nem ilyen egyszerü,de nem hagyhatod h bantson tèged,es esetleg a fiadat!Tudom milyen rossz hisz engem is bantott mar az elözö baratom,de szüleimhez mentem te is tedd azt!Vagy ha minden cèrna szakad,ott az anyaotthon!Vigyazz magatokra!
2013. márc. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 A kérdező kommentje:
1 éves a kicsi. Jelengleg nemtudok sehova elmenni ez a legnagyobb gondom most és attoltartok nemsokára hazajön soha nem láttam ilyennek. 2 évvel idősebb nálam. Nem akarok, hogy bántsa a ksifiùt vagy bármi más történjen. Mindenképp elakarok menni csak jelen pil,anatban nemtudlk semmit tenni
2013. márc. 14. 15:01
 10/62 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem tűrném , főleg , hogy terhes vagy , ez nem játék komolyabb baja is lehetett volna mint neked mint a picinek !

Szerintem beszélgess el vele , hogy nem csak a te gyereked , nem csak neked kell vele foglalkoznod !

Ha van valahova menned , én megtenném ( nagyszülők , barátnők ) . Mivel ha ilyen agresszív akkor nem hiszem , hogy az hatna ha beszélnél vele , hisz szerintem tudatositani kellene benne , hogy 1. van egy gyereke , és az nem csak a tied . 2. megint babát vársz , 3. viselkedjen már nem kisgyerek

2013. márc. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!