Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem - nő- csak csak szexet akar, semmi kapcsolatot, érzelmeket. Lehetséges, hogy több is legyen ebből?

Figyelt kérdés
Találkozgatunk, jól erezzük magunkat, azután az ágyban végezzük. De csak a szex miatt. Ő nem akar többet csupán testi kapcsolatot. Lehetséges, hogy több legyen ebből? Hölgyek válaszát várom. F-25

2015. febr. 16. 11:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Minek?
2015. febr. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mármint, gondolom, nem véletlenül ex.
2015. febr. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 WheneverYouWant ***** válasza:
Nem vagyok hölgy.. de inkább örülnél neki... Egy csomó férfi vágyik erre hogy ne kelljen a nőnek más csak a szex. POnt ettől a nőtől szeretnél többet... az érzelmeidet tartogasd másnak őt meg élvezd ki, legyen eszed...
2015. febr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mit minek? Ujra akarok vele kapcsolatot, az a kerdes, h lehet e belole?
2015. febr. 16. 11:12
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez úgy fog kinézni, hogy élvezni fogja... Te meg az elején szintén élvezni fogod, utána írtó nagy szenvedés lesz, hogy nem lehet a tiéd...
2015. febr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kihasznál téged. Én dobnám a helyedben.
2015. febr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
En inkabb azt szeretnem tudni a holgyektol, h ha egyszer megvolt a szerelem, akkor ujra fellangolhat e. Marmint, h egy no lefekudhet e ugy az exevel, h abbol kesobb ujra kialakul valami. p.s. az orgazmust mindig megkapja
2015. febr. 16. 11:19
 8/14 anonim ***** válasza:
Megjöttem ilyenből, elég nagy sérülések lettek mindkét részről ... Ha te többet akarsz ne menj bele! Csak akkor, ha neked is elég a szex ...
2015. febr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is voltam hasonló helyzetben (én vagyok a nő). Viszont exem közben újra belém szeretett, bennem nem alakultak ki ilyesfajta érzések.. Ha Te többet akarsz, ne menj bele, mert Te csak sérülni fogsz.
2015. febr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9:

Te vagy az drágám? :*


#8-as vagyok :-(

2015. febr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!